خانه > اخبار ویژه > اقتصاد مقاومتی شکوفایی اقتصادی به همراه دارد

اقتصاد مقاومتی شکوفایی اقتصادی به همراه دارد

مدیر کل تأمین اجتماعی گلستان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی شکوفایی اقتصادی را به همراه دارد، اظهار داشت: اهداف اقتصاد مقاومتی مورد توجه سازمان تأمین اجتماعی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حیدری نژاد در همایش گفتمان اقتصاد مقاومتی و جایگاه سازمان تامین اجتماعی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه گنبد گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای توصیه های اکید رهبر معظم انقلاب در حیطه اقتصاد مقاومتی، حمایت از کارگاه های تولیدی و اقتصادی با هدف دستیابی به خود اتکایی و استقلالی را از رویکرد سازمانی قرار داده و به عنوان یک اصل با تمام قوت در این راستا عمل می کند.
وی افزود: در کنار حمایت از تحقق صنعت و تولید داخل و رونق بازار داخلی نگاهی نیز به بازار خارجی داشته باشیم  که در سایه آن نیزاقتدار ملی نمود پیدا می کند و نوید دهنده امید به زندگی و پویایی یک جامعه است.
حیدری نژاد گفت: در سال گذشته سازمان تأمین اجتماعی به بیش از ۱۳ میلیون بیمه شده اصلی و بیش از ۲ میلیون مستمری بگیر خدمات ارائه کرده است .
وی تصریح کرد: تامین اجتماعی هیچ سهمی از بودجه عمومی کشور ندارد با این وجود، این سازمان  با درایتهای مدیریتی و برنامه ریزیهای نوین و علمی توانست در شرایط  سخت تحریم به تمامی تعهدات بیمه ای و درمانی به جامعه هدف جامه عمل بپوشاند .
حیدری نژاد با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی شرایط بحرانی کارگاه های تولیدی را درک و با صبرو خویشتنداری و حمایت همه جانبه رویکرد حمایت از تولید داخلی را مد نظر قرار داده، گفت: پویایی و توسعه کشور هدف عالیه همه دستگاههای کشور است.
وی به کشاورزی بودن اقتصاد گلستان اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی در این استان بالغ بر ۲۰ هزار نفر از فعالین کشاورزی را تحت پوشش قرار داده است.
حیدری نژاد خاطر نشان کرد: باید اقتصاد مقاومتی به یک فرهنگ اجتماعی تبدیل شود و سازمان تامین اجتماعی رویکرد حمایتی از بنگاه های تولیدی را مد نظر دارد و به عنوان یک اصل با حمایت از تولید داخلی و ملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش می کند.

همچنین ببینید

پخش فصل دوم مجموعه مستند معدنی تلویزیونی آژنگ با نگرش ویژه بر اقتصاد  مقاومتی، تولید و اشتغال

 فصل دوم مجموعه مستند معدنی تلویزیونی آژنگ با نگرش ویژه بر اقتصاد  مقاومتی، تولید و ...