خانه > اخبار > اقتصادی > بودجه سال 95 سازمان تامین اجتماعی بالغ بر 69 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است

بودجه سال 95 سازمان تامین اجتماعی بالغ بر 69 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بودجه سال ۹۵ این سازمان بالغ بر ۶۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترسید تقی نوربخش در همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی؛ ضمن تقدیر از زحمات مستمر و تلاش های مدیران و کارکنان این سازمان در سراسر کشور، افزود: مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی دولت تدبیر و امید که به دلیل ایستادگی برای اصول و ارزشها نظام بوده است ،فعالیت می کنند.

وی افزود: این شرایط تجهیز منابع سازمان تامین اجتماعی و ایفای تعهدات دولت را دشوار کرده است.

دکتر نوربخش گفت: خوشبختانه با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر ریاست محترم جمهوری و دولت تدبیر و امید، طی روزهای آینده فشارهای اقتصادی به پایان خواهد رسید.

وی با بیان اینکه با وجود تمام مشکلات، حقوق مستمری بگیران سازمان بدون تاخیر پرداخت شده است، گفت: تمامی هزینه ها و تعهدات این سازمان به نحو مطلوب انجام شده است.

وی افزود:  تبیین و ارائه برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی از دیگر هدفهای این همایش بوده است و با متدلوژی صحیح و مشارکت صف و ستاد تدوین شده است و از تمامی تجارب قبلی سازمان در این رابطه استفاده شده است.

وی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی که در حوزه های بیمه ای و درمانی و اقتصادی فعالیت گسترده ای دارد و نمی تواند بدون برنامه استراتژیک باشد.

وی ادامه داد: تدوین این برنامه اقدام بزرگی است که سازمان تامین اجتماعی دارای برنامه ای است که تا مراحل اجرایی دقیقا مشخص است.

دکتر نوربخش تصریح کرد: برنامه و بودجه سال ۹۵ سازمان تامین اجتماعی براساس برنامه راهبردی تدوین و اجرا خواهد شد.

وی به قانونمداری، برنامه محوری، پاکدستی و پاسخگویی به عنوان چهار اصل مهم در سازمان اشاره کرد و افزود:طی دو سال اخیر در دیوان عدالت اداری، سازمان تأمین اجتماعی از جمله دستگاه هایی است که با کمترین شکایت مواجه بوده است

دکتر نوربخش تصریح کرد: اعتمادسازی با دستگاههای نظارتی به صورت ویژه انجام شده و در این رابطه به نتایج خوبی رسیده ایم. همچنین با مجلس شورای اسلامی نیز تعامل سازنده ای داریم.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با دیوان محاسبات نیز در در حداکثر تعامل هستیم و اعتمادسازی در این محور به خوبی صورت گرفته است.

 

همچنین در ادامه برنامه های روز دوم همایش مدیران سازمان تأمین اجتماعی، کتاب برنامه راهبردی سازمان تأمین اجتماعی با حضور وزیر و قائم مقام وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، استاندار هرمزگان، مدیرعامل و قائم مقام مدیر عامل سازمان تأمن اجتماعی رونمایی شد.

 

همچنین ببینید

دبیر، خانه صنعت و معدن استان تهران: طرح مشکلات انجمنها با سازمان تامین اجتماعی در ستاد تسهیل استان تهران

به اطلاع کلیه روسای محترم انجمنهای عضو خانه صنعت و معدن استان تهران می‌رساند، پیرو ...