خانه > اخبار > اخبار خانه > بیانیه خانه صنعت و معدن استان تهران/ قدردانی از سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود

بیانیه خانه صنعت و معدن استان تهران/ قدردانی از سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود

بیانیه خانه صنعت و معدن استان تهران در حمایت از دولت تدبیر و امید و قدردانی از سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود

برگزاری بزرگترین همایش اقتصادی کشور به منظور« تبیین سیاست های اقتصادی دولت برای خروج از رکود» روز سه شنبه ۱۴/۰۵/۹۳ در محل اجلاس سران برگزار شد. جناب حجت السلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم و جمعی از مقامات بلند پایه و اعضاء عالیرتبه تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید در این همایش حضور داشتند.

بنظر می رسد میهمانان این نشست با دقت و وسواس خاصی دعوت شده بودند و حاضرین در این همایش اغلب از کارآفرینان و صنعتگران بخش دولتی و خصوصی بوده که دارای نقش مهمی در ساختار اقتصادی کشور می باشند.

سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود در چهار حوزه سیاست های اقتصاد کلان، بهبود فضای کسب و کار، تامین منابع مالی و فعالیت ها و محرک های خروج از رکورد تدوین شده است.

دولت یازدهم سیاست های اقتصادی، بانکی و پولی دولت نهم و دهم را نقد می کند و معتقد است بی برنامگی و روزمرگی دولت نهم و دهم برغم وجود صدها میلیارد دلار درآمد شرایط کنونی را بر اقتصاد کشور تحمیل کرده است و اکنون دولت تدبیر و امید با تدوین سیاستهای اقتصادی برای خروج غیر تورمی از رکود در صدد اصلاح اقتصاد کشور برامده است.

دولت یازدهم اصلاح سیاست های مالیاتی با هدف تشویق بخش خصوصی و روانسازی فعالیت های مربوطه به تولید و سرمایه گذاری و تسهیل بوروکراسی تولید را در حوزه محیط کسب وکار مورد توجه ویژه قرار داده است که اجرائی شدن این سیاست ها بخش تولید و صنعت کشور را شکوفا خواهد کرد.

همچنین ببینید

پیش رونق، فصل بعدی خروج از رکود

مهترین پیام مثبت شدن نرخ رشداقتصادی این است که روند بهبود اقتصاد آغاز شده ، ...