خانه > اخبار ویژه > تعیین میزان تخفیف برای پرداخت حق امتیاز پروانه های خدمات ارتباطی

تعیین میزان تخفیف برای پرداخت حق امتیاز پروانه های خدمات ارتباطی

تبصره ۲- در صورتی که تعدادی از دارندگان پروانه های موضوع جدول فوق در قالب تشکیل یک شرکت تجاری نسبت به ارایه تقاضا برای دریافت پروانه اقدام کنند، مجموع امتیازات آنها با لحاظ تبصره (۱) محاسبه می شود. در هر صورت سقف مجموع امتیاز برای یک متقاضی، یکصد خواهد بود.
۲- تخفیف در پرداخت حق امتیاز پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP):
در قبال ارایه هر پروانهPAP) )، (ISP) ، (VOIP) ،(ISDP) و (PSTN) علاوه بر پروانه یا پروانه-هایی که براساس آنها شرایط صدور پروانه (بند (۷-۵) اصول حاکم بر ارایه پروانه مزبور) برای متقاضی احراز شده است، مطابق جدول زیر امتیازدهی شده (امتیاز کل برابر امتیاز ثابت به علاوه امتیاز متغیر خواهد بود) و به ترتیب امتیازات کسب شده از بالاترین امتیاز مرتب می شوند و برای مجموع امتیازات سی و یک پروانه اول (بالاترین امتیازها) سقف سی امتیاز منظور و برای بقیه پروانه ها امتیاز کسب شده منظور می شود و به ازای هر یک امتیاز یک درصد کاهش حق امتیاز در نظر گرفته می شود.
امتیاز پروانه های ارایه شده از سوی متقاضی کاهش حق امتیاز

جدول

تبصره- محدودیتی برای اعمال تخفیف در حق امتیاز وجود ندارد و در صورتی که امتیاز متقاضی برابر یا بیشتر از صد شود، حق امتیاز از وی دریافت نمی شود.
۳- تخفیف در پرداخت حق امتیاز پروانه مرکز تماس Contact Center)):در صورت راه اندازی مرکز داده در مناطق خارج از محدوده شهری، دارنده پروانه مشمول پنجاه درصد تخفیف در پرداخت حق امتیاز مربوط به شهری که در محدوده آن قرار گرفته است، می شود.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ ۲۰/۸/۱۳۹۴ برای اجرا به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- وزارت اطلاعات و وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

همچنین ببینید

کاهش 11 میلیارد متر مکعبی برداشت از منابع زیرزمینی

قائم‌مقام وزیر نیرو از مسدود شدن بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز ...