خانه > اخبار > اقتصادی > پردرآمدترین مشاغل خانگی جهان کدام‌اند؟

پردرآمدترین مشاغل خانگی جهان کدام‌اند؟

در سال‌های اخیر مشاغل خانگی رشد روزافزونی داشته است. تصور خیلی سختی بود زمانی که شما برای استخدام شدن چهار پنج روز منتظر می‌ماندید، یا اینکه هر روز برای انجام کارهای اداره صبح از خانه خارج می‌شدید و هنگام عصر به خانه بازمی‌گشتید. به گزارش اقتصادنیوز، با پیشرفته‌تر شدن تکنولوژی و تغییر روندها در اقتصاد، مستقل کار کردن، بیشتر از گذشته رایج شده است.

هرگز این تصور اشتباه را نداشته باشید که مشاغل خانگی به مانند یک کار نیمه‌وقت و تنها برای پرداخت مبالغ اندک است. شما می‌توانید به اندازه یک شغل اداری کار کنید و دستمزد به دست آورید؛ به شرطی که دارای مهارت‌ها و قابلیت‌های خاصی باشید. در این گزارش فهرستی از پردرآمدترین مشاغل خانگی جهان را به شما معرفی می‌کنیم. هرچند به نظر می‌رسد مشاغل مشابه در ایران چنین درآمدهایی ندارند.

مترجمی
میانگین درآمد: ۱۳۲ هزار دلار
به عنوان یک مترجم مستقل، شما می‌توانید متنی را از یک زبان به زبان‌های دیگر ترجمه کنید. این شغل یکی از مشاغل کامل و از راه دور است. مترجمی شغل بسیار ساده‌ای است که شما می‌توانید آن را در منزل خود انجام دهید.

گاهی اوقات ممکن است که شما نیاز به تجدید نظر در کار خود داشته باشید. اما اگر شما به اندازه کافی دارای استعداد و مهارت در ترجمه کلمات هستید، می‌توانید این شغل را به عنوان شغل اصلی خود به حساب آورید.

اگر در یک یا چند زبان خارجی تسلط دارید و با سبک‌های مختلف نوشتاری آشنا هستید، این شغل مناسب شماست. شغلی که می‌تواند گاهی کاملاً خسته‌کننده به نظر برسد اما با توجه به مدیریت زمان که این هم یکی از مهارت‌های شما باید باشد، می‌توانید در این شغل موفق باشید.

صداپیشه
میانگین درآمد ۷۵ هزار دلار
شاید در اولین نگاه به واژه «صداپیشه» ذهن شما به سمت دوبله و صداگذاری و صحبت کردن به جای بازیگران سینما و تلویزیون بیفتد. اما واقعیت این است که شما می توایند با استفاده از صدای خود و به صورت مستقل برای شرکت‌های تولید کتاب‌های صوتی، آثار انیمیشن، بازی‌های کامپیوتری، وب‌سایت‌ها، فیلم‌ها و دیگر موارد فعالیت کنید و این شغل می‌تواند هم برای شما یک سرگرمی باشد و هم درآمد قابل توجهی به همراه بیاورد. اما باید به این نکته توجه داشت تمام این موارد منوط به این است که شما واقعاً از صدای خاصی برخوردار باشید.

تحلیلگر آماری
میانگین درآمد: ۶۹ هزار دلار
به عنوان یک تحلیلگر آماری، شما باید در تفسیر داده‌های کمی و همچنین طراحی مدل‌های آماری برای مسائل پژوهشی فعالیت کنید. در این شغل حفظ پایگاه داده‌ها و اطمینان از اعتبار داده نیز در بسیاری از موارد مورد نیاز است.

همچنین ببینید

مجتبی رحماندوست

دولت باید به بحث اشتغال توجه بیشتری داشته باشد/ بی‌پولی بنیان خانواده را سست می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که بیکاری، طلاق و فقر و فساد سه ...