خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

گفت و گوی رادیو گفتگو با سیدمحمدرضا مرتضوی،رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در ارتباط با اشتغالزایی صنایع آرد و نان در کشور

سید محمد رضا مرتضوی

گفت و گوی رادیو گفتگو با  آقایان سید محمد رضا مرتضوی رییس خانه صنعت و معدن استان تهران  ورئیس کانون انجمن های صنایع غذایی، غلامرضا مظاهری مدیر آرد و نان استان تهران و تنی دیگر از فعالین حوزه آرد و نان کشور در ارتباط با اشتغالزایی صنایع ارد و نان ...

ادامه نوشته »

مرتضوی در مراسم معارفه رئیس جدید خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران تاکید کرد: جانشین‌پروری حلقه مفقود مدیریت پیر در اقتصاد

رئیس خانه صنعت، معدن استان تهران گفت: پیشکستوتان بخش خصوصی همانند یک ارتش قوی و مستحکم در مواقع ضرورری به پشتوانه جوانانی که در عرصه مدیریت اقتصادی گام برداشته اند می‌ایستند و از تجربیات خود به جوانان متنتقل می‌کنند اما هیچگاه برای سکان داری مجدد، وارد عرصه میدان اقتصادی نشوند.

ادامه نوشته »

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده خانه صنعت و معدن استان تهران برگزار گردید.

عصر روز گذشته ( ۹۶/۰۶/۲۵) مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده خانه صنعت و معدن استان تهران در اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان تهران برگزار گردید.

ادامه نوشته »

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق العاده خانه صنعت و معدن استان تهران

بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت و  معدن استان تهران دعوت به عمل می آید در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه که در ساعت ۱۶ لغایت ۱۹  و جلسه مجمع عمومی فوق العاده که در ساعت ۱۹ لغایت ۲۰  روز شنبه  مورخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ در محل اتاق تهران به نشانی: ...

ادامه نوشته »

صادرات را به معاونت جدید اقتصادی بسپاریم/ صادرات ۵۰ میلیارد دلار می‌شود

نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران گفت: اگر بخش صادرات به طور متمرکز به معاونت اقتصادی واگذار شود، شرایطی پیش خواهد آمد تا صادرکنندگان با توان بیشتری در این حوزه فعالیت کنند.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران : اتاق‌های بازرگانی پیگیر مطالبات تولیدکنندگان هم باشند

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران معتقد است اگر شبهه ایجاد رانت توسط برخی افراد در اتاق‌های بازرگانی وجود داشته باشد باید نسبت به آن مقابله کرد. وی همچنین می‌گوید اتاق‌های بازرگانی باید شهامت پیگیری مطالبات و درخواست‌های واحدهای تولیدی را داشته باشند.

ادامه نوشته »

عدم اجازه ورود ماموران تامین اجتماعی به بررسیهای خارج از بازه دوازده ماهه قبل

خانه صنعت و معدن استان تهران در نامه ای به روسا و دبیران انجمن های عضو این خانه به معترضین عدم تمکین برخی شعب سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد کرد اجازه ورود به مأموران تأمین اجتماعی برای بررسی های خارج از بازه ۱۲ ماهه داده نشود.

ادامه نوشته »

دیدگاه حمایتی وزاری اقتصادی نسبت به گسترش روابط با بازار های بین الملل

 سید محمد رضا مرتضوی رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در مصاحبه با برنامه رهیافت رادیو اقتصاد به بیان دیدگاه ها و نظرات خود درخصوص وزرای اقتصادی دولت دوزاردهم پرداخت.

ادامه نوشته »