خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

کارخانجات گندم های خارج از رده را تحویل نگیرند

طی سال ۹۵ و گفتگوهایی که با رئیس انجمن آردسازان کشور داشتیم موارد فوق الذکر به کرات نقل و با مسئولین مرتبط مطرح گردید، که متاسفانه برخی موارد از جمله شیوههای نادرست حمایت از کشاورزان همچنان ادامه دارد. فقط تنها نقطه امید در این است که حداقل مسئولین وزارت جهاد ...

ادامه نوشته »

بررسی ژئومورفولوژیکی فرونشست زمین در تهران

شهر تهران به عنوان کلان شهر و پایتخت ایران، با جمعیتی بیش از دوازده میلیون نفر با قرارگیری در محدوده ارتفاعات و گسل ها ی مختلف، مستعد مخاطرات ومحدودیت های ژئومورفولوژیک متنوع )زلزله، سیل، زمین لغزش و فرونشست زمین( و آلودگی های مختلف زیست محیطی می باشد.

ادامه نوشته »

پیام تبریک خانه صنعت و معدن استان تهران به رئیس جمهور منتخب و مردم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی برگزاری انتخاباتی پرشور و انتخاب شما را به ملت بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب و جنابعالی صمیمانه تبریک می‌گوییم.

ادامه نوشته »

درخشش کم‌نظیر سیاست خارجی دولت یازدهم

لغو تحریم‌های هسته‌ای به عنوان مهمترین دستاورد دولت یازدهم تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد کشور گذاشت، به همین دلیل می‌توانیم امیدوار باشیم که با ادامه سیاستگذاری این دولت بسیاری از تحریم‌های غیرهسته‌ای نیز لغو شود.

ادامه نوشته »

گفتگوی اقتصادی الزامات عبور از اقتصاد نفتی دررادیو گفتگو با جناب آقای حمیدرضا صالحی( عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران)

الزامات عبور از اقتصاد نفتی با حضور مهندس صالحی (عضو هیئت مدیره  خانه صنعت، معدن استان تهران و  عضو هیئت مدیره  اتاق بازرگانی ) ، جمیلی( رییس خانه اقتصاد ایران)، دکتر باریکانی (کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه )، و ارتباط تلفنی با حسن پور( عضو کمیسیون برنامه و بودجه)

ادامه نوشته »

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید: جلوی واردات کالاهایی که نمونه داخلی دارند گرفته می شود

به گزارش خانه صنعت و معدن استان تهران،  جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار تهران،  و با حضور رییس سازمان صمت،  رییس خانه صمت تهران، دبیر خانه صمت تهران، مدیران دستگاههای عضو ستاد و جمعی از مدیرا ن بانکها  و بیمه و تعدادی از صاحبان صنایع ...

ادامه نوشته »

تقاضای خانه صنعت، معدن استان تهران از صنعتگران و معدنکاران عضو، به شرکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها

 آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری، توجه ویژه و خاصی نسبت به مقوله بااهمیت و حساس انتخابات داشته اند و با تاکید بر حضور گسترده مردم در این عرصه سرنوشت ساز، آنها را به مشارکت در تصمیم گیری و امور مهم سیاسی کشور دعوت می کنند. با عنایت به ...

ادامه نوشته »