خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

خروج از سکون بازارهای صادراتی با موتور برجام

حمیدرضا صالحی

حمیدرضا صالحی معتقد است بعد از برجام هنوز نتوانسته ایم از رکودی که بر بازارهای صادراتی حاکم بوده عبور کنیم و در این زمینه باید از پتانسیل های این اتفاق بزرگ استفاده لازم را ببریم

ادامه نوشته »

واردات ۲۰ میلیارد دلاری از امارات تاسف‌بار است

سید محمد رضا مرتضوی

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران،  با انتقاد از واردات بی‌رویه از برخی کشورها بیان کرد: واردات ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلاری کالا از امارات تاسف آور است.

ادامه نوشته »

بر فرهنگ‌سازی و معرفی کالاهای ایرانی متمرکز شویم

سید محمد رضا مرتضوی رییس خانه صنعت، معدن استان تهران، با خبرنگار روزنامه تعادل به مناسبت چهاردهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی که روز یک اسفند ماه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می گردد به گفتگوو ارائه نظرات پرداخت .

ادامه نوشته »

برنامه مستند غیرمحرمانه با حضور سیدمحمدرضا مرتضوی، رییس خانه صنعت، معدن استان تهران، پنج شنبه شب ساعت21

مستند مناظره «غیر محرمانه» با اجرای محمود احمدی افزادی که به واکاوی و بررسی موضوعات اجتماعی می پردازد، پنج شنبه شب باحضور سید محمدرضا مرتضوی، رییس خانه صنعت، معدن استان تهران برگزار می شود.

ادامه نوشته »

با اختلاط مناسب ، کیفیت آرد تضمین خواهد شد

کیفیت گندم داخلی چنانچه در مراحل برداشت و نگهداری و حمل به آن آسیب وارد نشود و اگر بتوانیم اختلاط مناسبی از محصولات داخلی داشته باشیم، میتوانیم آرد مورد نیاز خبازی را در سطح کشور به نحو مطلوب مدیریت نماییم.

ادامه نوشته »

همگرایی در تشکل‌های موازی با مدیریت اتاق انجام شود

سیدمحمد مرتضوی رییسخانه صنعت، معدن استان تهران با اشاره به نگرانی برخی تشکل‌های کوچک‌تر از دیده نشدن در اتاق ایران در صورت تجمیع،‌ گفت: این نگرانی بی‌مورد بوده و قانون تکلیف اتاق در قبال انجمن‌های بخش خصوصی را مشخص کرده است.

ادامه نوشته »

تاکید بر اصل تقسیم کار و حرکت بر اساس نقشه راه

دفاع از هر بخشی با حمایتهای تشکلی امکانپذیر است. بنابراین تقویت آنها در این عرصه بسیار مهم است. نیازسنجی تشکلها و اجرای ماموریت‌ها از سوی آنها دو اصلی است که نباید مورد غفلت قرار بگیرند.

ادامه نوشته »