خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان تهران شب گذشته 26 تیرماه1396 با تقدیر از واحدهای منتخب در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

این مراسم با حضور آقایان: حسین هاشمی استاندار تهران، فیاض معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن وتجارت ، نوابی رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان،  مس فروش ریاست سازمان صنعت و معدن تجارت، سید محمدرضا مرتضوی ریاست خانه صنعت و معدن استان ...

ادامه نوشته »

سخنان سید محمدرضا مرتضوی رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان تهران

سیدمحمدرضا مرتضوی رئیس خانه صنعت، معدن استان تهران در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان تهران گفت: امروز می خواهیم درباره مشکلات صنعتگران، معدنکاران و کشاورزان استان تهران بحث و گفتگو کنیم.

ادامه نوشته »

مدیر استراتژیک می‌تواند ادغام وزارتخانه را به معنای واقعی اجرا کند

عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است نباید در تفکیک وزارتخانه‌ها عجله کرد چرا که یک مدیر با نگاه کلان و استراتژیک در راس وزارتخانه می‌تواند ادغام را به معنی واقعی در درون وزارتخانه ایجاد کند.

ادامه نوشته »

برداشت های علیرضا میربلوک، دبیر خانه صنعت و معدن استان تهران در خصوص بزرگداشت روزملی صنعت و معدن

ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری بزرگداشت روز ملی صنعت  و معدن که روز گذشته در سالن اجلاس سران برگزار شد، ذکر چند نکته را لازم و ضروری می دانم.

ادامه نوشته »

علت عدم رونق معادن سنگ آهن،اُفت شدید قیمت های جهانی است

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران اذعان کرد: علت عدم رونق معادن سنگ آهن کشور افت شدید قیمت های جهانی سنگ آهن می باشد.این قیمت جهانی یکباره حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد افت پیدا کرده است.

ادامه نوشته »

اگر اختلاط صحیح گندم‌ها صورت گیرد نیاز به استفاده از آنزیم نخواهد بود

سید محمدرضا مرتضوی، رییس خانه صنعت و معدن استان تهران گفت: من طرفدار عدم استفاده از آنزیم‌ها در فرایند تولید آرد و مخالف استفاده از شیمی در غذا هستم، لذا بهترین راه برای جلوگیری از استفاده از افزودنی‌ها و آنزیم‌ها، اختلاط مناسب گندم‌هاست و اگر اختلاط مناسبی از گندم‌های استان‌های ...

ادامه نوشته »

دیگر رکود بیماری اقتصاد ایران نیست، رشد اندک بیماری جدید اقتصاد است.

 مشکلات مدیریتی:  از سیاست‌های مدیریتی کشور در صنایع و میزان تأثیر‌گذاری مدیریت صنایع در رشد و توسعه نامطلوب کشورمیتوان به نفت و اقتصاد نفتی اشاره کرد که از دو منظر  سوءتأثیر داشته است.

ادامه نوشته »

فرصت سوزی صادراتی را در قطر تکرار نکنیم

سید علی صدری خزانه دار خانه صنعت و  معدن استان تهران و  رییس خانه صنعت،معدن و تجارت جوانان در گفتگو باخبرنگارصنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:هرچند هرزگاهی بحران های سیاسی منطقه،عطش صادراتی ما را تقویت می کند اما عملا هیچ گاه نتوانسته ایم از فرصت های بوجود ...

ادامه نوشته »