خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > بین الملل

بین الملل

هفت میلیون یمنی غذایی برای خوردن ندارند

مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا که زیر نظر سازمان ملل قرار دارد، روز دوشنبه در گزارشی با تاکید بر این که هفت میلیون یمنی، دیگر غذایی برای خوردن ندارند، از کشورهای جهان خواست هر چه سریعتر برای رفع نیازهای غذایی مردم این کشور اقدام کنند.

ادامه نوشته »

استقبال ازبکستان برای دسترسی به آب های آزاد از بندر چابهار

پنجمین دور نشست رایزنی های سیاسی ایران و ازبکستان با حضورابراهیم رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه وغیرت فاضل اف همتای ازبکستانی در تاشکند برگزار شد که یکی از محورهای آن راهیابی به آب های آزاد بود.

ادامه نوشته »

ظریف: ملت ایران 3 بار در تاریخ یهودیان را نجات داده است

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به ادعاهای واهی نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت : بنیامین نتانیاهو به منظور فروش دروغ های نژاد پرستانه علیه آحاد یک ملت که سه بار در تاریخ یهودیان را نجات داده، متوسل به تاریخ قلابی و تحریف تورات شده است.

ادامه نوشته »

اولین ضربه برای فرمان مهاجرتی جدید ترامپ

یک قاضی فدرال ایالت ویسکانسین روز جمعه اولین ضربه حقوقی برای فرمان مهاجرتی جدید ترامپ را ایجاد کرد و همسر و فرزند یک تبعه سوری را که پیش از این درخواست پناهندگی خودش در آمریکا پذیرفته شده بود، از این قانون مستثنی کرد.

ادامه نوشته »

انتقاد مدیر دیده بان حقوق بشر از تداوم فروش سلاح های آمریکایی به عربستان

«کنث راث» مدیر نهاد دیده بان حقوق بشر روز جمعه در شبکه اجتماعی توییتر با اشاره به موارد متعدد نقض حقوق بشر توسط عربستان سعودی، تصمیم دولت جدید آمریکا برای تداوم فروش سلاح به این کشور را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

ادامه نوشته »

توصیه رئیس جمهوری ارمنستان به فرانسه: حضور در بازار ایران سودمند است

سرژ سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان در دیدار با فرانسوا اولاند همتای فرانسوی خود، گفت: با توجه به روابط خوب تهران و ایروان، حاضریم به شرکت های برتر فرانسه برای حضور در بازار سودمند ایران کمک کنیم.

ادامه نوشته »