خانه > اخبار ویژه > حضور سایپا در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو بندرعباس

حضور سایپا در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو بندرعباس

اکو ویژن: گروه خودروسازی سایپا در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندر عباس توانمندی های صنعت خودرو را به نمایش می گذارد.

به گزارش اکو ویژن به نقل از سایپا نیوز: اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندرعباس با حضور ۵۲ شرکت کننده برگزار خواهد شد و گروه خودروسازی سایپا به همراه سه نماینده فروش و خدمات پس از فروش خود در استان هرمزگان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گروه سایپا با هدف نمایش دستاوردها و افزایش ظرفیت تولید متخصصان داخلی در این نمایشگاه شرکت کرده و با حضور در سالن اصلی نمایشگاه، توانمندی های صنعت خودرو را به نمایش خواهد گذاشت.

در اولین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی، صنایع وابسته و بیمه بندرعباس گروه سایپا خودروهای ساینا- آریو- سایپا۱۵۱ – سراتو – تیبا ۲- ریچ -خانواده برلیانس( H230 – H320 – H330) و ون H.S را در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار خواهد داد.

این نمایشگاه از ۵ تا ۸ آذرماه هر روز از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس پذیرای متخصصان، صنعتگران، تولید کنندگان و علاقمندان خواهد بود.

همچنین ببینید

ارزش کل صادرات گروه سایپا به یک میلیارد و 200 میلیون دلار رسید

معاون صادرات و امور بین الملل گروه سایپا ارزش کل صادرات گروه خودروسازی از ابتدا ...