خانه > اخبار ویژه > فردا،افتتاح نمایشگاه بین‌المللی قطعات ،لوازم و خودرو

فردا،افتتاح نمایشگاه بین‌المللی قطعات ،لوازم و خودرو

دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات،لوازم و مجموعه های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه بین المللی مجموعه های خودرو خاورمیانه محسوب می شود، فردا در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران اغاز می شود.

به گزارش گروه اقتصادی «خبرگزاری دانشجو»؛ در این نمایشگاه بیش از ۹۱۰ شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش می گذارند که ۴۲۱ شرکت داخلی و ۴۸۹ شرکت نیز خارجی هستند.
در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت هائی از ۲۰ کشور؛ آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، بلژیک، چین، تایوان، تایلند،کره جنوبی، هلند، اتریش، دانمارک، امارات متحده عربی، استرالیا، بنگلادش، مالت نیز نوین ترین تولیدات و تجهیزات خودر را ارائه خواهند کرد.
برخی کشورها از جمله آلمان،چین،ترکیه، تایوان، کره جنوبی و هند در این نمایشگاه به صورت گروهی(پاویون) حضور می یابند.
این نمایشگاه در فضایی بالغ بر۲۵ هزار متر مربع ( فضای مفید) و در ۱۵ سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد رشد نشان می دهد.
در دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو ،انواع قطعات فنی و متوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو ، بازرگانی و خدمات پس از فروش ، نشریات تخصی صنعت خودرو ، لوازم تزئیناتی خودرو ، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت که در این میان عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده از اهمیتی ویژه برخوردار است.

همچنین ببینید

خروج خودرو پلاک موقت از کیش آزاد شد

از امروز خروج خودروی پلاک موقت با موتور ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر از ...