خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار استان

اخبار استان

اسفند, ۱۳۹۵

 • ۱۰ اسفند

  افزایش شاغلان بنگاه های تولیدی و خدماتی تهران

  به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، در هفت ماهه نخست سال جاری تعداد ۲۹ هزار و ۴۰۱ واحد تولیدی و خدماتی در استان تهران تعداد بیمه شدگان اجباری خود را افزایش دادند.

 • ۹ اسفند

  بررسی ژئومورفولوژیکی فرونشست های تهران

  شهر تهران به عنوان کلان شهر و پایتخت ایران، با جمعیتی بیش از دوازده میلیون نفر با قرارگیری در محدوده ارتفاعات و گسل ها ی مختلف، مستعد مخاطرات ومحدودیت های ژئومورفولوژیک متنوع )زلزله، سیل، زمین لغزش و فرونشست زمین( و آلودگی های مختلف زیست محیطی می باشد.

 • ۷ اسفند

  دشت شهریار، رکورددار بالاترین میزان فرونشست در استان تهران

     دشت شهریار، با آمار ثبت شده ۳۶ سانتیمتر فرونشست، در استان تهران رکورددار بیشترین میزان فرونشست زمین است.

 • ۴ اسفند

  آمادگی تهران برای پذیرایی از مسافران نوروزی

  معاون عمرانی فرمانداری تهران از تمهیدات لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرستان تهران خبر داد و افزود: تمامی دستگاه‌های ذیربط در ستاد خدمات نوروز ۹۶ در آمادگی کامل برای ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 • ۴ اسفند

  تهران رکورددار جهان در فرونشست زمین

  خشکسالی و برداشت نامتعارف آب از چاه‌های غیرمجاز، علاوه بر خشک شدن دیگر چاه‌ها و مشکل در تامین آب شرب باعث فرونشست زمین در دشت ورامین و دشت تهران، کرج و شهریار شده است، مناطقی که تا پیش از این قطب کشاورزی در منطقه به حساب می‌آمدند.

 • ۳ اسفند

  تقویت ۱۰۲واحدی شاخص کل بورس/ روز آرام بازار سهام برای تک سهم‌ها

  معامله‌گران بورس تهران در سه‌شنبه بازار شاهد معاملاتی متعادل و آرام در محدوده صفر تابلو در اغلب نمادهای معاملاتی بودند، در این بین تک‌ سهم‌ها پراقبال بازار برای معامله‌گران اغلب حقیقی همچنان در روندی پرریسک‌ تک‌تازی می‌کنند.

 • ۲ اسفند

  واردات ۲۰ میلیارد دلاری از امارات تاسف‌بار است

  سید محمد رضا مرتضوی

  رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران،  با انتقاد از واردات بی‌رویه از برخی کشورها بیان کرد: واردات ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلاری کالا از امارات تاسف آور است.

دی, ۱۳۹۵

آذر, ۱۳۹۵

 • ۲۲ آذر

  20 درصد صادرات غیرنفتی کشور مربوط به استان تهران است

  معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: حدود ۲۰ درصد از مجموع ۲۸ میلیارد و ۱۱۷ میلیون دلار صادرات غیرنفتی کشور(غیر از بخش خدمات) در هشت ماه نخست امسال، به واحدهای صنعتی استان اختصاص دارد.