خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > اخبار استان > برگزاری ششمین جلسه شورای اداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان تهران به میزبانی ری

برگزاری ششمین جلسه شورای اداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان تهران به میزبانی ری

 

ششمین جلسه شورای اداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان تهران با حضور دکتر جمالی پور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و مهندس مس فروش رئیس سازمان برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری : ششمین جلسه شورای اداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان تهران با رویکرد بررسی مسائل و مشکلات صنعتی صبح روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۱ به ریاست مهندس مس فروش و با حضور معاونین ، روسای ستادی ، مدیران ادارات شهرستان های تابعه سازمان و کارشناسان در تالار خدمت فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه افضلی رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان ری ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین مطالبی را درخصوص سفر ریاست محترم جمهور ارائه نمود.

در ادامه معاونین امورصنایع – امور بازرگانی و توسعه تجارت – برنامه ریزی و سرمایه گذاری – بازرسی و نظارت و روابط عمومی سخنانی پیرامون عملکرد و برنامه های آتی دستگاههای ذیربط ارائه نمودند .

سپس دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه ری، این شهرستان را قطب صنعت و پایگاه اساسی استان تهران دانسته که بعد از تهران دومین جایگاه در بعد اقتصادی و سرزمینی و صنعتی  را به خود اختصاص داده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ری سفر مستقل ریاست محترم جمهور به شهرستان ری را مهم ارزیابی نموده و آنرا برگ زرینی بر افتخارات شهرستان برشمرد.

فرماندار ویژه شهرستان درادامه خواستار تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه شد و تهیه نقشه جامع صنعتی کشور را راهی در جهت انتقال تجارب به آیندگان برشمرد.

در ادامه مهندس مس فروش رئیس سازمان اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به زمان اجرای برجام امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی صنایع و رونق اقتصادی باشیم.

رئیس سازمان وجود مزیتهای بی شمار در استان تهران نظیر گمرکات، صنایع و معادن غنی، بهره مندی از توان علمی نیروهای کارآمد فعال را عامل مهم جهت تحقق اهداف و سیاستهای استان در زمینه توسعه این حوزها و ارتقای شاخص های اقتصادی دانشت.

ایشان احیای بخش تحقیق و توسعه در واحدهای صنعتی را مبنایی و از برنامه های مهم سازمان بیان نمود.

 

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان تهران، طرح تکریم ارباب رجوع را مهم برشمرد و از کلیه همکاران خواست  هر روز را با نشاط و شادابی در محل کار حضور پیدا کرده و در خدمت رسانی به ارباب رجوع با روی خوش اقدام کنند.

همچنین ببینید

تسلیت

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت عموی گرامی آقای مهندس مس فروش را تسلیت عرض ...