خانه > اخبار > اخبار استان > مشاغل آگهی‌شده‌ای که بالای 2 میلیون تومان درآمد ماهانه دارند

مشاغل آگهی‌شده‌ای که بالای 2 میلیون تومان درآمد ماهانه دارند

بازاریاب ملکی با درآمد ماهانه پنج میلیون تومان همراه با آموزش رایگان در رتبه اول پردرآمدترین مشاغل هفته جاری قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت و معدن استان تهران و به نقل از اقتصادنیوز،‌ در میان مشاغل آگهی‌شده هفته جاری، بازاریاب ملکی با درآمد ماهانه پنج میلیون تومان در ردیف پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده این هفته قرار گرفته است. همچنین در یک آگهی از بازاریاب پوشاک، باسابقه، با درآمد ماهانه بالای چهار میلیون تومان همراه با بیمه و پورسانت دعوت به همکاری شده است. بازاریاب جهت همکاری پزشکی و دارویی با درآمد ماهانه تا دو میلیون تومان همراه با پورسانت نیز در ردیف مشاغل بازاریابی پردرآمد هفته جاری قرار گرفته است.

راننده آژانس با اتومبیل مدل بالا، طرح‌دار و بدون طرح، با درآمد ماهانه بالای چهار میلیون تومان در هر سه شیفت و همچنین راننده وانت جهت پخش محصولات بهداشتی با حقوق ماهانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نیز تعدادی راننده خاور جهت پخش بار در شهرستان با درآمد ماهانه بالای دو میلیون تومان در ردیف دوم و در زمره پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده این هفته قرار دارند.

همچنین فروشنده حرفه‌ای پوشاک با درآمد ماهانه سه میلیون تومان و همچنین آشپز باتجربه و حرفه‌ای با درآمد ماهانه دو میلیون تومان در ردیف سوم و پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده این هفته قرار گرفته‌اند.

همچنین ببینید

هر ۶ گردشگر خارجی یک گره از بیکاری می‌گشاید

آثار ناشی از فعالیت گردشگری در بازار کار و تامین اشتغال باعث شده این مهم ...