خانه > اخبار > اخبار استان > پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده اولین روز هفته/بازاریابی در صدر این مشاغل

پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده اولین روز هفته/بازاریابی در صدر این مشاغل

در میان صفحات نیازمندی‌های آگهی‌شده در اولین روز هفته، بازاریاب مواد غذایی با درآمد بیش از هفت میلیون تومان به اضافه پورسانت و مزایا در زمره پردرآمدترین شغل از میان مشاغل آگهی‌شده این هفته قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت و به نقل از اقتصادنیوز، همچنین در آگهی دیگری فقط از بازاریاب آقا، با درآمد هفت میلیون تومان، همراه با آموزش رایگان دعوت به همکاری شده است. این در حالی است که در آگهی دیگری از یک بازاریاب آشنا به دوره‌های MBA و اجرایی جهت مذاکره و عقد قرارداد با درآمد سه میلیون تومان همراه با پورسانت پلکانی دعوت به همکاری شده است.

مشاوره املاک با درآمد بیش از شش میلیون تومان همچنان در ردیف مشاغل پردرآمد هفته قرار دارد. در صفحه دیگری، نیاز به فروشندگان فعال، باانگیزه، بدون سرمایه و بدون سابقه با حقوقی برابر با پنج میلیون تومان آگهی شده است.

از میان مشاغل پردرآمد اولین روز هفته رانندگان آژانس با درآمدی برابر با سه میلیون تومان در ردیف سوم قرار دارند. این در حالی است که در یکی از آگهی‌ها نیز از تعدادی راننده با انواع خودروی سواری جهت عرضه مستقیم کالا برای درب منازل مشترکان در مناطق مختلف استان تهران با درآمد ماهانه سه میلیون تومان همراه با بیمه و بنزین مورد نیاز دعوت به همکاری شده است.

در بخش دیگری از نیازمندی‌های آگهی‌شده اولین روز هفته، درآمدی تا سه میلیون تومان برای به خدمت گرفتن تعدادی کارگر ساده و ماهر جهت کار در رستوران و سفره‌خانه آگهی شده است. همچنین در بخش فروشندگان، درآمدی برابر با دو میلیون تومان به اضافه پورسانت و بیمه برای فروشندگان و صندوقداران مجرب آگهی شده است.

همچنین ببینید

بسته کارآفرینان برای تجارت

هم‌اندیشی کارآفرینان صنعتی با تیم اقتصادی دولت در راستای بررسی تبعیض میان بخش خصوصی و ...