خانه > اخبار > اخبار استان > انتقادازعزل مقام امنیتی درآستانه انتخابات/توقع تدبیرازدولت داریم

انتقادازعزل مقام امنیتی درآستانه انتخابات/توقع تدبیرازدولت داریم

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به اینکه معاون امنیتی انتظامی استاندار در برگزاری امنیت فرآیند انتخابات نقش مهمی دارد گفت: بی تدبیری در عزل یک مقام امنیتی برای کشور هزینه دارد.

 

حسین طلا رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در گفتگو با ذاکرنیوز درباره برکناری معاون امنیتی انتظامی تهران پس از اتفاقات سفارت عربستان گفت: درباره این موضوع مسئولین استانداری اعلام می کنند که این تغییر از مدت ها قبل در دستور بوده و در چند ماه گذشته جدیت بیشتری پیدا کرده است.

وی افزود: آقای براتلو اعلام کردند که آقای استاندار از وی حمایت های بسیاری کرده است، و جا به جایی وی در پی فشارهای وزارت کشور انجام شده است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در اظهارنظرهای خود عنوان می کند که نقش یک مسئول امنیتی در انتخابات چیست، ادامه داد: واقعیت این است که شاید یکی از بزرگترین فتنه هایی که در دوران تاریخ بعد از انقلاب با آن مواجه شدیم در جریان انتخابات و دروغ بزرگ تقلب و با تحریک احساسات پاک مردم و سازماندهی های صورت گرفته اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: بی تدبیری در این مسائل می تواند هزینه های بالایی را به دنبال داشته باشد، ما می دانیم یک معاون امنیتی در مجموعه کار انتخابات دخالتی ندارد اما در فرآیند امنیت برگزاری انتخابات نقش موثری دارد.

طلا گفت: دشمن به انتخابات طمع می کند، وقتی رژیم صهیونیستی اعلام می کند کسانی که در فتنه ۸۸ در خیابان ها بودند سرمایه ما هستند، سرمایه های خود را به راحتی از دست نمی دهد و با دلارهایی که بارها از آن نام بردند برای رخنه در انتخابات استفاده می کنند تا یک بار دیگر بتوانند از فضای انتخابات بهره ببرند.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: باید با تمام توان مراقبت کنیم تا بار دیگر با مشکلاتی که در سال ۸۸ با آن مواجه شدیم روبرو نشویم.

همچنین ببینید

نباید با تقسیم کردن مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را خراب کرد

حضرت آیت الله خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی عصر دوشنبه در دیدار سران قوا، مسئولان ...