خانه > اخبار > روحانی: پیروزی ملت ایران در شورای حکام موفقیت اخلاقی و سیاسی بود

روحانی: پیروزی ملت ایران در شورای حکام موفقیت اخلاقی و سیاسی بود

رئیس جمهوری قطعنامه روز گذشته شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را موفقیت بزرگ ملت ایران دانست و گفت: این پیروزی، موفقیت اخلاقی، سیاسی و فنی بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر چهارشنبه در گفت وگوی زنده رادیو- تلویزیونی افزود: تبریک عرض می کنم خدمت ملت بزرگ ایران به مناسبت حلول ماه ربیع المولود، ایام ولادت سید کائنات، پیامبر عظیم الشان اسلام و همچنین تبریک عرض می کنم به ملت ایران به دلیل موفقیت های پیاپی این ملت در صحنه های مهم داخلی و بین المللی.

وی ادامه داد: دیروز روزی بود که یکی از مراحل موفقیت ملت ایران در صحنه مسایل سیاسی و بین المللی متبلور و ظاهر شد.

رئیس شورای عالی امنیت ملی اضافه کرد: نزدیک به ۱۴ سال از تابستان ۱۳۸۱ تا کنون اتهامات فراوانی از طرف گروهک های تروریستی، از طرف سازمان های اطلاعاتی غرب، از طرف قدرتهای بزرگ غرب علیه جمهوری اسلامی ایران زده می شد، مبنی بر این که ایران در یک نقطه ای غنی سازی می کند به صورت مخفیانه، اقدام می کند برای ساخت بمب به صورت مخفیانه و اطلاعات شفاف و لازم را به سازمان بین المللی مسئول یعنی آژانس ارائه نمی کند.

روحانی یادآور شد: بر مبنای آن قطعنامه های فراوانی علیه جمهوری اسلامی ایران در نشست های شورای حکام آژانس و همچنین در شورای امنیت سازمان ملل علیه ملت ایران اتخاذ شد.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت دیروز ملت ایران تنها یک موفقیت حقوقی یا فنی نبود، گرچه موفقیت بزرگ حقوقی و موفقیت بزرگ فنی برای مردم ما بود که بعد از قریب به ۱۴ سال روشن شد که این نظام، نظامی است که با صداقت هم با مردم و هم با جهانیان حرف می زند.دروغ نگفته و نمی گوید و به عهد خود وفادار است.

همچنین ببینید

روحانی به خوبی پاسخ ترامپ را داد

۸۱ درصد از افرادی که اخبار مربوط به سخنرانی ضدایرانی ترامپ و پاسخ‌های رئیس‌جمهوری اسلامی ...