خانه > اخبار > آگهی فراخوان مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران

آگهی فراخوان مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران

      بدینوسیله از کلیه اعضاء محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به عمل می آید، در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده که در ساعت۱۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷  در محل ساختمان شماره۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) به نشانی:خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرزا حسنی، پلاک ۱۸، ساختمان شماره۳، طبقه اول، سالن اجتماعات امین‌الضرب حضور بهم رسانند.

      بدینوسیله از کلیه اعضاء محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به عمل می آید، در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده که در ساعت۱۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ در محل ساختمان شماره۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران (خانه تشکل‌ها) به نشانی:خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرزا حسنی، پلاک ۱۸، ساختمان شماره۳، طبقه اول، سالن اجتماعات امین‌الضرب حضور بهم رسانند.

نماینده هر تشکل در خانه جهت شرکت در مجامع عمومی و انشاء رای باید دارای معرفی‌نامه رسمی از سوی تشکل خود باشد. نماینده مذبور مکلف است شخصا و اصالتا در مجامع شرکت نماید و اجازه توکیل این حق را به غیر ندارد.خواهشمند است نماینده خود را به همراه معرفی نامه جهت شرکت در مجمع مذکور اعلام نمایید و نیز درخواست می شود چنانچه عضوی از اعضاء محترم آن انجمن که آمادگی و شرایط نامزد شدن برای انتخابات بازرس (شرایط کاندیدا طبق اساسنامه خانه به پیوست)خانه را دارند، مدارک مربوطه اعم از (اساسنامه انجمن، آخرین تغییرات روزنامه رسمی،کپی شناسنامه و کپی کارت ملی، معرفی نامه و تاییدیه انجمن) را به دبیرخانه ارسال فرمایید.

این مجمع برای بهره مندی ازحضور اشخاص حقیقی نظیر اساتید دانشگاه ها، کارشناسان، خبرگان صنعت و معدن و نیز شرکت هایی که علاقه مند به عضویت افتخاری در خانه صنعت و معدن تهران می باشند، برگزار خواهد شد.

دستور جلسه:

  • استماع گزارش هیات مدیره در خصوص عملکرد سال منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹.
  • ارائه گزارش مالی هیات مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹.
  • استماع گزارش بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹.
  • بررسی و تصویب صورت های مالی ( ترازنامه، سود و زیان و…) سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹.
  • انتخاب بازرس (اصلی و علی البدل ) قانونی برای سال مالی ۱۳۹۹.
  • انتخاب روزنامه های کثیرالاانتشار جهت هرگونه دعوت و آگهی های منتشره.

سایر موضوعات مطروح در جلسه وفق اساسنامه.

 

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

نماینده مجلس: تخلفات محرز شرکت مس به دستگاه قضایی ارسال می‌شود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت مس، گردش مالی حساب ...