خانه > گزارشات > اطلاعیه‌ها > اعزام هیات تجاری به کشور آلمان

اعزام هیات تجاری به کشور آلمان

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران، بنا به دعوت رسمی رییس اتحادیه اتاق های بازرگانی و صنایع آلمان و با توجه به هماهنگی های بعمل آمده سفارت ایران و آلمان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نظر دارد نسبت به اعزام یک هیات تجاری که با همراهی جناب آقای دکتر طیب نیا وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و به سرپرستی جناب آقای دکتر پدارم سلطانی نایب رییس محترم اتاق بازرگانی ایران در تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اسفندماه (۲۹ فوریه تا ۳ مارس) به کشور آلمان (شهرهای برلین و فرانکفورت) اقدام نمایند.

بنابر این گزارش طبق برنامه در تاریخ اول مارس یک هیات بزرگ در “خانه اقتصاد آلمان”، مقر اتحادیه های اتاق بازرگانی و صنایع آلمان، با حضور نمایندگانی از دولت فدرال آلمان برگزار می شود. حدود ۳۰۰ شرکت آلمانی در این همایش شرکت خواهند کرد. در این همایش نمایندگان شرکت های نامداری از بخش های مختلف اقتصاد آلمان، در نشست ها و میزگردهای تخصصی امکانات سرمایه گذاری، شراکت های تجاری و توسعه ی تجارت در ایران را بررسی می کنند و ملاقات های رو در رو خواهند داشت.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با اتاق ایران و آلمان به شماره ی ۸۸۳۳۱۱۰۳ (خانم کریمی) تماس و یا به وب سایت اتاق ایران www.iccima.ir مراجعه فرمایند.

همچنین ببینید

اعزام هیات تجاری و بازاریابی همزمان با برگزاری نمایشگاه الکترونیک به کشور هنگ کنگ و گوانجو در فروردین ماه97

اعزام هیات تجاری و بازاریابی همزمان با برگزاری نمایشگاه الکترونیک به کشور هنگ کنگ و ...