خانه > اخبار > ثبت‌نام در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی تمدید شد

ثبت‌نام در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی با توجه به درخواست‌‌های مکرر و استقبال گسترده بنگاه‌های تولیدی و تجاری کشور و با دستور مشاور وزیر صنعت و معاون سازمان توسعه تجارت تمدید و برگزاری آن به اردیبهشت سال آینده موکول شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت و معدن استان تهران و به نقل از سازمان توسعه تجارت، ۶۴ بنگاه اقتصادی کشور از محمدرضا مودودی مشاور وزیر صنعت و معاون کمک‌های تجاری سازمان توسعه تجارت خواستند که زمان ثبت‌نام در جشنواره برند تمدید شود.

برخی از این بنگاه‌ها، نبود زمان کافی برای ثبت‌نام و برخی مشکلات فنی دیگر را دلیل عدم حضور خود در این جشنواره اعلام کرده‌اند.

بر همین اساس مودودی مهلت ثبت‌نام در این جشنواره را تمدید کرد تا زمینه ثبت‌نام سایر متقاضیان در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

با توجه به درخواست و استقبال گسترده بنگاه‌های تولید و تجاری کشور برای مشارکت در جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی، پایگاه الکترونیکی ثبت نام جشنواره به آدرس http://brand.tpo.ir مجدداً بازگشایی و ثبت‌نام برای متقاضیان تا ۲۳ بهمن ماه امسال تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، نخستین جشنواره انتخاب و معرفی برندهای برتر ملی در اردیبهشت ماه سال ۹۵ برگزار خواهد شد.

 

همچنین ببینید

قفل شدن منابع مالی در بخش دولتی

تولیدکنندگان داخلی ناگزیر به تامین منابع مورد نیاز خود از طریق یکی از نامناسب ترین ...