خانه > اخبار ویژه > شرایط ثبت نام در هیأت تجاری اعزامی به اتریش

شرایط ثبت نام در هیأت تجاری اعزامی به اتریش

اتاق ایران در نظر دارد بر اساس هماهنگی با دولت و همزمان با سفر رییس جمهوری ایران به کشور اتریش، هیأت اقتصادی ایران را به سرپرستی رییس اتاق ایران در تاریخ یازدهم تا دوازدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ به این کشور اعزام کند. احتمال دارد برنامه های هیات تجاری تا سیزدهم نیز ادامه یابد.

علاقمندان به حضور در هیأت یادشده می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری سه­ شنبه ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۴ نسبت به تکمیل فرم آنلاین به آدرس www.iccima.ir/delegations اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که به فرم های ناقص و یا پرشده به صورت دستی رسیدگی نخواهد شد و تنها فرم تکمیل شده به صورت آنلاین مورد پذیرش است.

تلاش بر این است که پرواز با هواپیمای اختصاصی صورت پذیرد. هزینه سفر شامل پرواز ، هتل، ترانسفر داخلی، سالن همایش ها، ویزا و VIP مبلغ ۹۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

تأکید می گردد:

به دلیل ملاحظات امنیتی، امکان الحاق به گروه در محل و مشارکت خارج از گروه در نشست ­ها و همایش­ ها وجود ندارد و کلیه اعضا می­ بایست در پرواز و نشست ­ها بصورت گروه هیأت تجاری اتاق ایران شرکت داشته باشند.

متقاضیان بر اساس روش کار تدوین­ شده و اولویت­ های بخشی تعیین ­شده در مطالعه بعمل آمده، برگزیده می شوند.در صورتی که فرد معرفی شده از یک بنگاه اقتصادی دارای ویزای شینگن باشد، احتمال پذیرش آن بنگاه در این هیات افزایش می یابد.

لازم است برگزیدگان پس از دریافت دعوتنامه، مبلغ مذکور را بلافاصله واریز نمایند.

بدیهی است با توجه به مدت زمان لازم برای صدور ویزا و تدارکات سفر و نشست­ ها، لازم است که اعضا تا پایان وقت اداری سه­ شنبه (۱۱ / ۱۲ / ۹۴) ثبت نام بعمل آورند.

در صورت هرگونه پرسشی لطفاً با کارشناس مربوطه از طریق ایمیل n.amini@iccim.irاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا با شماره تلفن ۸۵۷۳۲۳۶۲ ۸۵۷۳۲۳۶۸۸۵۷۳۲۳۶۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین ببینید

گسترش همکاری بخش خصوصی ایران و اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، در ...