خانه > گزارشات > اطلاعیه‌ها > هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

 

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب در تاریخ ۹ تا ۱۲ دی ماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

تاکنون حضور بیش از ۶۰ شرکت فعال و معتبر از استان های تهران، اصفهان، البرز، قزوین، فارس و یزد در این نمایشگاه قطعی شده و این نمایشگاه در دو سالن مجزا و در مساحتی بیش از ۴۵۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد.

شرکت های حاضر در این نمایشگاه در زمینه های لوله و اتصالات چدنی، فلزی و پلی اتیلن، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، آب شیرین کن و مواد شیمیایی مرتبط، شرکت های مشاور، پیمانکاران پروژه های سد و نیروگاه های برق آبی، تونل های آبرسانی، سیستم های پمپاژ، انتقال و آبرسانی، شبکه های توزیع، سیستم های جمع آوری فاضلاب و تصفیه خانه، سیستم های آبیاری و زهکشی، آبیاری قطره ای، سیستم های آزمایشگاهی، مؤسسه های تحقیقاتی و آموزشی، انواع شیرآلات صنعتی، پمپ های صنعتی و اتصالات مرتبط، فیلترهای صنعتی و مخازن فعالیت دارند.

گفتنی است وزارت نیرو، سازمان آب منطقه ای استان اصفهان، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و انجمن لوله و اتصالات پی وی سی ایران، نشریه سرو لاله زار و نشریه مهندسی آب از جمله حامیان این نمایشگاه هستند.

علاقه مندان به حضور در این رویداد می توانند با مراجعه به وب سایت تخصصیwww.isfahanwater.ir      و تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۶۳۳۹۳۹ در خصوص حضور و مشارکت در این نمایشگاه اقدام کنند.

 

همچنین ببینید

پیش‌بینی ثبت رکورد صادرات تا ۸ میلیون تن

روز سه‌شنبه رئیس هیات عامل ایمیدرو با هیات رئیسه انجمن علمی مهندسی متالورژی و مواد ایران ...