خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار ویژه > فراخوان انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان تهران 1394

فراخوان انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان تهران 1394

 به آگاهی کلیه بنگاه های صادراتی در سطح استان تهران می رساند سازمان صنعت , معدن و تجارت استان تهران بر اساس فراخوان سازمان توسعه تجارت ایران , طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیر نفتی و بر اساس معیارها و شاخص های مقرر و مندرج در سایت www.tpo.ir در صدد شناسایی الگوهای موفق در عرصه صادرات و معرفی انان به عنوان صادر کنندگان برگزیده استان تهران سال ۱۳۹۴ طی نوزدهمین سالروز ملی صادرات و هفتمین سالروز استان میباشد.

لذا از کلیه صادرکنندگان محترم در سطح استان تهران که مایل به شرکت در این رقابت استانی میباشند در خواست می گردد به ترتیب و به شرح زیر اقدام نمایند :

  1. مراجعه به سایت اختصاصی سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس www.tpo.ir بخش فارسی قسمت صادر کنندگان نمونه (انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی سال ۱۳۹۴)
  2. مطالعه دقیق شرایط , ضوابط و معیارها و تکمیل فرم مربوطه , بر اساس هر یک از گروه های کالایی
  3. ثبت نام الکترونیکی از طریق مراجعه به سایت نرم افزار نمونش به آدرس http://nemoonesh.tpo.ir حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۱
  4. دریافت کد رهگیری و تحویل اصل مدارک و مستندات (به طور مرتب در داخل زونکن به همراه لوح فشرده مدارک تعیین شده) بر اساس شاخص های ارزیابی صادرکنندگان برگزیده , از تاریخ ۲۱/۵/۱۳۹۴ حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۸/۶/۱۳۹۴ , به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادر کنندگان برگزیده استان تهران جنب بازارچه اهدا ,کوچه ارژنگ,پلاک ۱ , طبقه سوم واحد ۳۴۰,(حضور نماینده مطلع و تام الاختیار متقاضی به همراه معرفی نامه کتبی شرکت جهت ارائه پرونده و مستندات به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان برگزیده ضروری می باشد.

*دبیرخانه کارگروه از پذیرش پرونده متقاضیان پس از تاریخ مقرر و یا به صورت ناقص و همچنین بیش از انجام فعل ثبت نام الکترونیکی معذور میباشد.

*متقاضیان شرکت در فایند فوق میتوانند جهت کسب هرگونه اطلاعات موردنیاز سازمان صنعت,معدن و تجارت استان تهران از طریق شماره های ۸۳۲۱۱۳۶۱ و ۸۳۲۱۱۳۶۲ تماس حاصل نمایند.

 

http://www.tehranhim.com/news/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D8%B2%D8%A7.html

همچنین ببینید

هزینه انتقال پول کاهش یافت

نشست شورای عالی صادرات غیرنفتی به ریاست معاون اول رییس جمهور و برخی وزرای کابینه ...