خانه > گزارشات > اطلاعیه‌ها > نهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت برگزار می گردد

نهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت برگزار می گردد

نهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت با هدف تدوین سند راهبردی سوخت، قوای محرکه و محیط زیست کشور و ارائه آخرین دستاوردهای صنعت موتور توسط پژوهشگاه صنعت نفت و انجمن علمی موتور ایران و با حضور صاحبان فناوری ایران و جهان، ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۴ در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می گردد. از متخصصان و علاقه مندان دعوت می گردد تا با ارسال مقاله، ثبت نام در همایش و کارگاه های آموزشی و برنامه های جانبی دیگر (جشنواره علمی و فنی، میزگردهای تخصصی و نمایشگاه) در این رخداد مهم حضوری فعال داشته باشند.

در این رویداد آقای مهندس میرسلیم، رئیس همایش، آقای دکتر کاتوزیان رئیس پژوهشگاه و نمایندگانی از شرکت های FEV آلمان، AVI اتریش و Bosch آلمان در خصوص آینده خودروها در حمل و نقل جاده ای و توسعه  فناوری موتورهای احتراق داخلی و قوای محرکه سخنرانی خواهند بود.

در این همایش بین المللی ۷۰۰ متخصص داخلی و همچنین ۵۰ مهمان خارجی مشارکت فعال دارید.موجب افتخار است، خبرنگار  محترم آن رسانه در این همایش حضور داشته باشند و خواهشمند است برای اعلام حضور یا دریافت اطلاعات بیشتر با خانم واتق و خانم نکونام از طریق شماره تماس ۴۸۲۵۵۳۳۷ و ۴۸۲۵۵۴۳۲ تماس حاصل فرمایند.

زمان: ۲۷ تا ۲۹ بهمن ماه/ پذیرش ساعت ۸ تا ۸:۳۰

مکان: مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت

نهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت

همچنین ببینید

برگزاری همایش بزرگ حضور پایدار در بازار روسیه

سازمان صنعت معدن تجارت استان تهران در نظر دارد با هدف بالا بردن صادرات غیر ...