خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > گزارشات > همایش ها

همایش ها

برگزاری سمینارهای تخصصی مناقصات

تعاونی آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جامعه متخصصان با همکاری سامانه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات آریا تندر در تاریخ های ۴و ۵ آبان ماه سال۱۳۹۶ دو سمینار تخصصی در حوزه ی مناقصات داخلی و خارجی برگزار می نماید.

ادامه نوشته »

همایش تخصصی بازاریابی نوین با محوریت معماری بازاریابی و بازاریابی دیجیتالی

همایش تخصصی بازاریابی نوین با محوریت معماری بازاریابی و بازاریابی دیجیتالی، همراه با اهدا جوایز به نخبگان بازاریابی نوین ایران در تاریخ ۲۳/۰۹/۹۶ در محل سالن اصلی مرکز همایشهای صداوسیما برگزار میگردد.

ادامه نوشته »

سمینار” نان: معجزه انرژی در انسان”

موسسه انرژی درخشان زمان متشکل از اساتید و پژوهشگران عرصه محیط زیست انرژی، عمران و کشاورزی در نظر دارد جشنی در تاریخ شنبه ۲۰ خردادماه ۹۶ با موضوع “نان: معجزه انرژی در انسان” در سالن همایش  های ایوانک واقع در شهرک غرب برگزار نماید.

ادامه نوشته »

از طراحی پلتفرم تا مشخص نبودن محصول تولیدی سیتروئن در ایران

چهارمین همایش بین المللی خودرو در حالی برگزار شد که در لابه لای گفته های سخنرانان نکات جالب توجهی وجود داشت. نکاتی که برخی از آنها در گذشته به کرات از سوی کارشناسان صنعت خودرو گوشزد شده بود. یکی از آنها اینکه تا پلتفرم ملی نداشته باشیم عملا خودرو ملی ...

ادامه نوشته »

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو با حضور 400 شرکت خارجی آغاز به کار کرد

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با رویکرد فروش و خدمات پس از فروش به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعت خودرو پس از برجام صبح امروز(یکشنبه) با حضور مقام های وزارت صنعت، معدن و تجارت و مسئولان و نمایندگان خودروسازان داخلی و خارجی در سالن همایش های برج میلاد آغاز ...

ادامه نوشته »