تجارت

گزارشات معدن

فراهم شدن ۳ بستر اصلی جذب سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه خلیج‌فارس

 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌فارس اعلام‌کرد: این منطقه سه بستر اصلی جذب سرمایه‎ گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی را برای متقاضیان فراهم کرده است.

ادامه نوشته »

مبادلات تجاری ایران با اوراسیا به بیش از ۱.۶ میلیارد دلار رسید

مدیرکل دفتر همکاری های بین الملل گمرک گفت: حجم مبادلات تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ۴ ماه اول امسال از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار فراتر رفت.

ادامه نوشته »

مقام مسئول به مهر خبر داد؛ تجارت در سه مرز مشترک با افغانستان علیرغم حضور طالبان ادامه دارد

اگرچه پایانه‌های مرزی ایران با افغانستان شامل دوغارون، میلَک و ماهیرود، در سمت افغانستان به دست نیروهای طالبان افتاده اما تجارت‌های مرزی دو طرف ادامه دارد.

ادامه نوشته »

صادرات حدود ۱.۳ میلیارد دلاری زنجیره محصولات معدنی در خردادماه

بررسی آمارهای گمرک نشان می‌دهد صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی ایران در خردادماه با تداوم رشد ماه‌های اخیر به یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون دلار رسیده که بالاترین میزان سطح تاریخ این صنعت در کشور است.

ادامه نوشته »

توسط قالیباف در بدو ورود به فرودگاه دمشق انجام شد تشریح اهداف اقتصادی و تجاری سفر هیات عالی رتبه پارلمانی ایران به سوریه

رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به تصویب توافق نامه جامع همکاری های بین ایران و سوریه تاکید کرد: این توافق نامه جامع می تواند زمینه ساز فعالیت هر چه بهتر بخش های خصوصی و دولتی در دوران پساجنگ و بازسازی سوریه و استفاده از منافع اقتصادی و ...

ادامه نوشته »

رئیس اتاق مشترک ایران و سوریه: برگزاری نمایشگاه اکسپو دمشق کنسل شد

رئیس اتاق مشترک ایران و سوریه گفت: برگزاری نمایشگاه اکسپو دمشق فعلاً کنسل شده، اما برپایی نمایشگاه توانمندی‌های ایران در سوریه همچنان پیگیری می‌شود.

ادامه نوشته »