معدن

صدور ۱۲۴ میلیارد تومان ضمانت‌نامه برای واحدهای صنعتی و تولیدی استان تهران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران گفت: در سال گذشته به ارزش ۱۲۴ میلیارد تومان برای واحدهایی صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران ضمانت‌نامه صنعتی صادر شده است.

ادامه نوشته »

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور: ۴ هزار واحد تولیدی راکد و نیمه فعال امسال احیا می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه در ۲ سال گذشته با احیای ۸ هزار و ۴۰۰ واحد راکد و نیمه فعال ۱۹۵ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم جدید ایجاد و ۲۵۰ همت از سرمایه‌های مردم احیا شد، گفت: برنامه نهضت احیای واحدهای اقتصادی برای سال ۱۴۰۳ ...

ادامه نوشته »

تصویب ۹ طرح پژوهشی- کاربردی ایمیدرو در حوزه معدن و صنایع معدنی

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در سال گذشته ۹ طرح پژوهشی- کاربردی را در حوزه معدن و صنایع معدنی تصویب کرده و در مرحله انعقاد قرار داده است.

ادامه نوشته »

۵ پروژه راه‌سازی و برق رسانی توسط ایمیدرو در دست مطالعه است

 روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام‌کرد: پنج پروژه راهسازی و برق رسانی توسط این سازمان در دست مطالعه است که طول آنها به ۱۱۵ کیلومتر می‌رسد.

ادامه نوشته »

۴۰۰ دشت ایران در محدوده فرونشست قرمز/ تا ۲۰۴۰ درگیر تنش آبی هستیم

معاون وزیر صمت گفت: شرایط گرم و خشک تا سال ۲۰۳۰ ادامه‌دار است و بر اساس پیش‌بینی‌ها تا سال ۲۰۴۰ ایران در منطقه خاورمیانه جزو کشورهای بسیار پرتنش به واسطه منابع آبی خواهد بود.

ادامه نوشته »

سرمایه‌گذاری ۱۶هزار میلیارد ریال برای توسعه زیربناهای مناطق معدنی

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه بیش از ۱۶هزار میلیارد ریال برای ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساخت های معدن و صنایع معدنی کشور هزینه شده است.

ادامه نوشته »