خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > گزارشات > نمایشگاه ها

نمایشگاه ها

دومین نمایشگاه بین المللی صنایع فلزی با حضور 200 شرکت از 20 کشور صنعتی جهان درتهران گشایش یافت

دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع فلزکاری تهران موسوم به AMBIran2017 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مشارکت شرکت نمایشگاه های بین المللی اشتوتگارت آلمان (مسه اشتوتگارت) و نیز بیش از ۲۰۰ شرکت از ۲۰ کشور صنعتی جهان روز سه شنبه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب ...

ادامه نوشته »

فراخوان نمایشگاه آلماتی- قزاقستان

  به پیوست تصویر فراخوان برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در آلماتی–قزاقستان از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ مهر ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی آلماتی جهت آگاهی و بهره وری لازم ارسال می گردد.

ادامه نوشته »

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن وصنایع وابسته

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن وصنایع وابسته از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه سالجاری در ساعات بازدید ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا خواهد شد.

ادامه نوشته »

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با طعم برجام؛ استقبال اروپایی ها و آمریکایی ها

بیست ودومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران هفته گذشته برگزار شد و به سبب اجرای برجام و گسترش تعاملات بین المللی، شرکت های اروپایی در آن حضور بیشتری داشتند و شرکت های آمریکایی نیز با وجود نداشتن غرفه، نمایندگان خود را روانه این نمایشگاه کرده بودند.

ادامه نوشته »

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک بیمه

ستاد برگزاری این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض ...

ادامه نوشته »