خانه > اخبار > نمایشگاه نیازمحور هوش مصنوعی برگزار می‌شود

نمایشگاه نیازمحور هوش مصنوعی برگزار می‌شود

 نمایشگاه نیازمحور هوش مصنوعی (AI Space) ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود و این رویداد فرصتی ویژه برای آشنایی و بهره‌مندی بخش‌های مختلف صنعت و معدن از هوش مصنوعی است.

به گزارش روز شنبه گروه علم و آموزش ایرنا، در رویداد و نمایشگاه نیازمحور هوش مصنوعی (AI Space) شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند نیازهای مرتبط با هوش مصنوعی را مطرح کرده و از ظرفیت این رویداد برای رفع نیازهای فناورانه اقدام کنند، ضمن آنکه فناوران با مسائل واقعی صنعت آشنا شده و طی این رویداد می‌توانند در جهت حل مسائل موجود قدم بردارند.

در حاشیه این برنامه، رویداد ارائه نیاز، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی و پانل‌های تخصصی متعددی در حوزه هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

گروهی از مخاطبان این رویداد، شرکت‌ها، صنایع، معادن و سازمان‌ها هستند که در بخشی از فرایندهای خود از هوش مصنوعی استفاده کرده و یا اینکه می‌توانند با هوشمندسازی صنعت خود، ارزش افزوده بیشتری خلق کنند.

بر اساس اعلام پارک فناوری پردیس، این مجموعه‌ها می‌توانند مسائل و دغدغه‌های خود را از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۰۹ با دبیرخانه اجرایی این رویداد در میان گذاشته و از چگونگی بهره‌مندی از این رویداد مطلع شوند.

همچنین شرکت ها و مجموعه های فناور می‌توانند در این رویداد علاوه بر مسائل فنی، نیازمندی حوزه منابع انسانی در حوزه AI را مطرح و افراد توانمند را شناسایی کنند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

برگزاری نمایشگاه صنعت وتجارت افغانستان