خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

وزیر صنعت در پاسخ به مهر: در مورد وزارت بازرگانی تابع قانون هستیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رد مصوبه تشکیل وزارت بازرگانی از سوی شورای نگهبان گفت: در انجام هرگونه اقدامی به منظور تغییر در ساختار وزارت صنعت، معدن و تجارت، تابع قانون هستیم.

ادامه نوشته »

رئیس کل سازمان توسعه تجارت: از سال آینده وارد تجارت آزاد با اوراسیا خواهیم شد

رئیس کل سازمان توسعه تجارت از آغاز رتبه بندی کارتهای بازرگانی خبر داد و گفت: از سال آینده وارد تجارت آزاد با اوراسیا خواهیم شد و باید از هم اکنون به فکر تعرفه‌های لیست مرتبط با آن باشیم.

ادامه نوشته »

تشکیل شورای مشورتی جوانان با همکاری تشکلهای بخش خصوصی و دستیاران جوان دولت و رفع موانع تولید در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران

در دیدار آقای مهندس علی صدری عضو هیئت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت تهران با جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۷/۹۸ ، آقای صدری پیشنهادات خانه صنعت معدن و تجارت ایران و خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران را ...

ادامه نوشته »

منطقه آزاد ماکو در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه گام‌های مهمی در حوزه صنعت پوشاک برداشته شده است، گفت:‌ این منطقه در زمان حاضر در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است.

ادامه نوشته »

درآمد ۱۲۵ میلیارد دلاری با ورود به بازار حلال فراهم می شود

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد گفت: چنانچه بتوانیم پنچ درصد از بازار گسترده حلال را در دنیا برای کشور هدفگذاری کنیم، حدود ۱۲۵ میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور حاصل می‌شود که ۲.۵ برابر درآمد نفتی کشور است.

ادامه نوشته »