خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

سال گذشته بیش از 2 میلیارد دلار کالا از شهرکهای صنعتی صادر شد

مشارکت ۵۰درصدی در احداث شهرک صنعتی۵۰ هکتاری

 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از صدور ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون دلار کالا به خارج از کشور توسط واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی در سال ۹۶ خبر داد و گفت : امسال افزایش صادرات به چهار میلیارد دلار هدفگذاری شده است .

ادامه نوشته »

بخش معدن توان ایجاد مشاغل و درآمدهای پایدار را دارد

رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران از بخش معدن از حوزه های با پتانسیل بالا در اقتصاد کشور یاد کرد و گفت: این بخش می تواند همچون گردشگری مشاغل و درآمدهای پایدار ایجاد کند.

ادامه نوشته »

امسال فراتر از «استاندارد اجباری» عمل می کنیم

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت:در تعامل با دستگاه ها از موازی کاری و تمرکز زنجیره ای فعالیت ها پرهیز می شودتازمان رسیدگی به فعالیت های مرتبط باکیفیت کالاهای ایرانی و هزینه‌ها کاهش یابد.

ادامه نوشته »

برگزاری چهل و یکمین جلسه هیات مدیره دوره سوم و اولین جلسه هیأت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران در سال 1397

جلسه هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران  روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱/۲۷راس ساعت ۱۶در محل خانه با حضور سید محمدرضا مرتضوی، رییس خانه صنعت و معدن استان تهران ، علیرضا میربلوک، دبیر و عضو هیئت مدیره خانه  صنعت و معدن و  اعضای هیئت مدیره این خانه برگزار گردید.

ادامه نوشته »

بررسی گزارش وضعیت صنعت، معدن و تجارت در سال۹۶/ ارایه گزارش بانک مرکزی از سیاست‌های ارزی

هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از وضعیت صنعت، معدن و تجارت در کشور در سال ۱۳۹۶ را بررسی کرد.

ادامه نوشته »