خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی وزارت صمت به ایرنا خبر داد: خودکفایی در تولید محصولات شوینده با بازار ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صنعت، معدن و تجارت از صادرات ۱۶۱ میلیون دلاری صنعت شوینده و بهداشتی در سال گذشته خبر داد و گفت: در تولید محصولات شوینده با حجم بازار ۱۳۰ همتی و تلاش تولیدکنندگان و شرکت‌های دانش بنیانی به خودکفایی دست یافته‌ایم.

ادامه نوشته »

صدور ۱۲۴ میلیارد تومان ضمانت‌نامه برای واحدهای صنعتی و تولیدی استان تهران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران گفت: در سال گذشته به ارزش ۱۲۴ میلیارد تومان برای واحدهایی صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تهران ضمانت‌نامه صنعتی صادر شده است.

ادامه نوشته »

وزیر صمت اعلام کرد؛ نمایش توانمندی کالاهای تولیدی در “ایران اکسپو” با حضور ۲ هزار شرکت تجاری

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بیش از ۲ هزار شرکت تجاری در نمایشگاه ایران اکسپو شرکت می‌کنند، گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی کالاهای تولیدی ایرانی است.

ادامه نوشته »

تجار ایرانی از ظرفیت‌های معدنی و کشاورزی آفریقا بهره ببرند

مدیرکل آفریقای سازمان توسعه تجارت گفت: ایران می‌تواند از ظرفیت‌های معادن و محصولات کشاورزی آفریقا بهره بگیرد و مبادرت به صادرات کالاها و خدمات فنی و مهندسی به این قاره کرد.

ادامه نوشته »

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور: ۴ هزار واحد تولیدی راکد و نیمه فعال امسال احیا می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه در ۲ سال گذشته با احیای ۸ هزار و ۴۰۰ واحد راکد و نیمه فعال ۱۹۵ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم جدید ایجاد و ۲۵۰ همت از سرمایه‌های مردم احیا شد، گفت: برنامه نهضت احیای واحدهای اقتصادی برای سال ۱۴۰۳ ...

ادامه نوشته »