خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

شهید حججی عزیز، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استانهای یزد و همدان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را ...

ادامه نوشته »

جذب سرمایه خارجی در سال 2016، 65درصد رشد کرد

سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در گزارشی سرمایه خارجی وارد شده در دولت یازدهم را ۱۱هزار و ۲۶۳ میلیون دلار اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ میلادی نسبت به سال پیش از آن ۶۵ درصد بیشتر شد.

ادامه نوشته »

عدم اجازه ورود ماموران تامین اجتماعی به بررسیهای خارج از بازه دوازده ماهه قبل

خانه صنعت و معدن استان تهران در نامه ای به روسا و دبیران انجمن های عضو این خانه به معترضین عدم تمکین برخی شعب سازمان تأمین اجتماعی پیشنهاد کرد اجازه ورود به مأموران تأمین اجتماعی برای بررسی های خارج از بازه ۱۲ ماهه داده نشود.

ادامه نوشته »

۷ میدان نفتی غرب کارون در اولویت توسعه ایران

خبرگزاری ترند آذربایجان درصد پیشرفت پروژه‌های نفتی ایران در ژوییه (تیر-مرداد) را مورد توجه قرار داد و نوشت، ایران ۷۷ میدان مهم نفتی در غرب کارون و لایه نفتی میدان گازی پارس‌جنوبی را برای توسعه در اولویت قرار داده است.

ادامه نوشته »

دیدگاه حمایتی وزاری اقتصادی نسبت به گسترش روابط با بازار های بین الملل

 سید محمد رضا مرتضوی رییس خانه صنعت و معدن استان تهران در مصاحبه با برنامه رهیافت رادیو اقتصاد به بیان دیدگاه ها و نظرات خود درخصوص وزرای اقتصادی دولت دوزاردهم پرداخت.

ادامه نوشته »

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت: ایران جزو ۱۵ کشور معدنی دنیاست

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: درحال‌حاضر ایران جزو ۱۵ کشور برتر معدنی از نظر استخراج و اکتشاف و یکی از ۱۰۰ کشور بزرگ از نظر ذخایر معدنی است و با اکتشاف و استخراج بیشتر بی‌تردید وضعیت بهتری در بازارهای جهانی خواهیم داشت.

ادامه نوشته »