خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

کانی‌های معدنی ایران در دنیا منحصر به فرد است

به نقل از  خبرنگار مهر، نادعلی اسماعیلی در همایش روز مهندس و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدنی استان که ظهر پنجشنبه در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی استان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه بخش معدن بخش مظلومی در کشور است، اظهار کرد: بخش معدن در این سال‌ها با ...

ادامه نوشته »

بسته کارآفرینان برای تجارت

هم‌اندیشی کارآفرینان صنعتی با تیم اقتصادی دولت در راستای بررسی تبعیض میان بخش خصوصی و بخش دولتی و درخواست کارآفرینان برای ایجاد کنسرسیوم صادراتی برگزار شد و معاون اول رئیس جمهوری در این هم‌اندیشی از حمایت دولت برای تشکیل این کنسرسیوم خبر داد.

ادامه نوشته »

رهبری و ترسیم مسیر مقاومت

رهبری تحقق مسیر مقاومت فلسطین را در شناختن فتنه‌ها و پرهیز از ورود به اختلافات قومی و مذهبی دانستند. از این رو اتحاد جهان اسلام به مثابه نقشه راهی است که می تواند وحدت میان کشورهای اسلامی را تضمین کرده و همبستگی در جهان اسلام را تقویت کند.

ادامه نوشته »

روحانی مساله فلسطین را مهمترین موضوع جهان اسلام دانست

رییس جمهوری در دیدار روسای مجالس سوریه، لبنان، مالزی، اردن، فلسطین و اوگاندا بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اتحاد، همفکری و هماهنگی میان کشورهای اسلامی برای حل مشکلات جهان اسلام تاکید کرد و مساله فلسطین را مهمترین موضوع جهان اسلام دانست.

ادامه نوشته »

معاون اول رییس جمهور مطرح کرد درخواست دولت از طیب‌نیا و سیف

معاون رییس جمهور با بیان اینکه وزیر اقتصاد و رییس بانک مرکزی باید شرایط را برای سرمایه‌گذاران خارجی مهیا کنند، گفت: نباید به دلیل بدهی ۵۰۰ نفر، بقیه بخش خصوصی از دریافت خدمت بانکی محروم شوند.

ادامه نوشته »