خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

توضیحات انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان درباره “مورد تایید بودن وزارت صنعت، معدن و تجارت”

انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان در خصوص اظهارات مطلبی مبنی بر اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد حامی حقوق مصرف‌کنندگان باید مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند، توضیحاتی ارائه کرده است.

ادامه نوشته »

در پی واگذاری نمایشگاه بین‌المللی ایبکس به کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار ، مرتضوی رئیس نمایشگاه شد

در پی واگذاری مالکیت نمایشگاه ایبکس از انجمن نان صنعتی استان تهران به کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار، یازدهمین نمایشگاه بینالمللی ایبکس امسال دوم تا پنجم آذرماه با ریاست محمدرضا مرتضوی، رئیس انجمن آردسازان ایران در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

ادامه نوشته »

وزیر صنعت در همایش روز ملی استاندارد؛ تعارف با تولیدکنندگان نداریم/ایمنی مردم ارجح بر هر امری است

وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه دولت با تولیدکنندگان رودربایستی و تعارف ندارد، گفت: ایمنی مردم بر تولید و اشتغال ارجح است و تولیدکنندگان باید استانداردهای تولید را رعایت کنند.

ادامه نوشته »

تقدیر از تولیدکنندگان برگزیده حوزه غذایی به مناسبت روز جهانی غذا

  به نقل از  رسانه خبری سلامت سپید پوش، همایش روز جهانی غذا، در محل  سالن همایش‌های صدا و سیما تهران با حضور وزیر بهداشت، نمایندگان مجلس، معاونین وزارت بهداشت، مسئولین حوزه غذا و دارو و تولیدکنندگان حوزه غذایی کشور برگزار شد.

ادامه نوشته »

تفاوت میان صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی

نشست سالانه صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی در روزهای اخیر برگزار شد و سیاستگذاران از اقصی نقاط جهان در واشنگتن گرد هم آمدند تا به بحث درباره مسائلی بپردازند که اقتصاد جهانی با آنها مواجه است.

ادامه نوشته »

هدف‌گذاری صادرات صنایع‌کوچک تا پایان ۹۶

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تا پایان سال‌جاری صادرات بیش از ۲ میلیارد دلار برای واحدهای صنایع کوچک مستقر در شهرک‌های صنعتی کشور هدف‌گذاری شده است.

ادامه نوشته »

وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد؛ تخصیص ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی صنایع و طرح رونق تولید درسال ۹۶

به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری روز شنبه در جلسه شورای اداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از جمله استان های پیشگام در عرصه صنعت و معدن کشور است، افزود: آذربایجانی ها در عرصه تولید، صنعت و تجارت همیشه سابقه طولانی دارند. وی ادامه داد: در حال حاضر ...

ادامه نوشته »