خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار ویژه

اخبار ویژه

خسارت 1500میلیاردتومانی حادثه ساختمان پلاسکو/بخش قابل توجهی از اصناف این ساختمان بیمه نیستند

رئیس اتاق اصناف ایران، حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو را یک زنگ خطر برای همه بخش های مدیریت شهری کشور دانست و برآورد خسارت این مجموعه را حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

ادامه نوشته »

جهانگیری: همه دستگاه های اجرایی برای امدادرسانی به حادثه پلاسکو بسیج شدند

معاون اول رئیس جمهوری با ابراز تاسف از حادثه مجمتع تجاری پلاسکو تهران گفت که همه دستگاه های اجرایی برای انجام عملیات امداد و نجات و خدمت رسانی به مصدومان حادثه، بسیج شده اند.

ادامه نوشته »

نعمت‌زاده: برای جلوگیری از انحصار با واردکنندگان خودرو مماشات می‌کنیم

در پی اعتراضاتی که انجمن واردکنندگان خودرو درباره واردات این محصول توسط شرکت‌هایی که به صورت رسمی نمایندگی واردات خودرو را از شرکت‌های مادر ندارند وزیر صنعت، معدن و تجارت از ممنوعیت واردات غیررسمی ضمن مماشات با شرکت‌های واردکننده غیررسمی تا پایان سال جهت شکل نگرفتن انحصار خبر داد.

ادامه نوشته »

روحانی دستگاه‌های اجرایی را موظف به اطلاع‌رسانی کامل درباره دستاورد برجام کرد

گزارش عملکرد دستگاه های مختلف با توجه به اجرای برجام در یک سال گذشته در جلسه امروز – چهارشنبه – هیات دولت ارائه شد و رییس جمهوری دستگاه‌های اجرایی را موظف به اطلاع‌رسانی کامل به جامعه درباره این دستاورد کرد.

ادامه نوشته »

گشایش های برجام در صنایع کوچک ایران؛ جذب 653 میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با تشریح اقدامات انجام شده در یکسالگی برجام گفت: در این مدت هفت قرارداد سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش ۶۵۳ میلیون دلار و اشتغال ۵۶۳ نفر در صنایع کوچک به امضا رسیده است.

ادامه نوشته »

لیزینگ ها وارد بازار مسکن می شوند

لیزینگ کالا یکی از مهمترین روش های فروش کالاهای بادوام به حساب می آید. همچنین از نظر سیاست گذار، لیزینگ یکی از ابزارهای مهم برای تحریک تقاضا است که می تواند بازار را از رکود خارج کرده و یا رونق را افزایش دهد. بانک مرکزی با هدف افزایش دامنه عمل ...

ادامه نوشته »

روحانی: همه تحریم های هسته ای برداشته شده/ برجام پیروزی ملت ایران در اخلاق است/رشد بی نظیر 7.4 درصدی اقتصاد

حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری اسلامی ایران، عصر سه شنبه در نهمین نشست خبری با خبرنگاران داخلی و خارجی به سوالات آنان پاسخ گفت و تاکید کرد:همه تحریم های هسته ای برداشته شده است.

ادامه نوشته »