خانه > اخبار > اخبار استان > محدودیتهای ترافیکی پایان هفته اعلام شد

محدودیتهای ترافیکی پایان هفته اعلام شد

پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس راهور ناجا، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز چهارشنبه -هفتم دی ماه- تا ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ دی ماه- از محورهای کرج-جالوس ،هراز ، فیروزکوه و تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.
در محور کرج چالوس تردد انواع تریلر وکامیون وکامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع است.
همچنین تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ روز جمعه – ۱۱ دی ماه- تا ۰۲:۰۰ روز شنبه – ۱۲ دی ماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه – ۱۱ دی ماه-
تا ۰۲:۰۰ روز شنبه – ۱۲دی ماه- از ۱۵کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
در محور هراز تردد تمام تریلر ها در محور هراز ممنوع است.
تردد تمام کامیونها وکامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه در تاریخ های ۸هشتم، نهم، ۱۰و ۱۱ دی ماه ۹۴ از محورهراز ممنوع است.
تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ روز جمعه -۱۱ دی ماه- تا ساعت ۰۲:۰۰ روز شنبه -۱۲ دی ماه- از رودهن به آمل ممنوع بوده و تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه – ۱۱ دی ماه- تا ساعت ۰۲:۰۰ روز شنبه – ۱۲ دی ماه- از آب اسک به سمت رودهن ( محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه است.
در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه و جمعه – هشتم و ۱۱ دی ماه – از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
در محور اردبیل استارا و بالعکس تردد تمام کامیون ها و تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۴:۰۰ روز سه شنبه و جمعه -هشتم و ۱۱ دی ماه- از اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.

همچنین ببینید

کلید قفل ترافیک تهران کجاست؟

با بارش اولین برف پاییزی درتهران و البته عدم حضور مدیریت شهری در روزهای گذشته، خیابان ...