خانه > گزارشات > اطلاعیه‌ها > ثبت نام برای حضور در هیأت تجاری اعزامی به عراق

ثبت نام برای حضور در هیأت تجاری اعزامی به عراق

اتاق ایران در نظر دارد بر اساس هماهنگی با دولت و همزمان با سفر رییس جمهوری ایران به کشور عراق، هیات اقتصادی ایران را به سرپرستی ریاست اتاق ایران در تاریخ هشتم تا دهم فروردین ماه ۱۳۹۵ به این کشور اعزام کند.

علاقمندان به حضور در هیأت یادشده می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری سه ­شنبه ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۴ نسبت به تکمیل فرم آنلاین به آدرس www.iccima.ir/delegations اقدام کنند.

لازم به ذکر است که به فرم های ناقص و یا پرشده به صورت دستی رسیدگی نخواهد شد و تنها فرم تکمیل شده به صورت آنلاین مورد پذیرش است.

تلاش بر این است که پرواز با هواپیمای اختصاصی صورت پذیرد، بر همین اساس، هزینه سفر شامل پرواز، هتل، ترانسفر داخلی، سالن همایش ها، ویزا، VIP و حفاظت مبلغ ۶۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

تأکید می گردد:

به دلیل ملاحظات امنیتی، امکان الحاق به گروه در محل و مشارکت خارج از گروه در نشست ها و همایش ها وجود ندارد و کلیه اعضا می بایست در پرواز و نشست ها به صورت گروه هیأت تجاری اتاق ایران شرکت داشته باشند.

متقاضیان بر اساس روش کار تدوین­ شده و اولویت­ های بخشی تعیین­ شده در مطالعه به عمل آمده، برگزیده می­ شوند. در صورتی که فرد معرفی شده از یک بنگاه اقتصادی دارای ویزای شینگن باشد، احتمال پذیرش آن بنگاه در این هیات افزایش می یابد.

لازم است برگزیدگان پس از دریافت دعوتنامه، مبلغ مذکور را بلافاصله واریز کنند.

بدیهی است با توجه به مدت زمان لازم برای صدور ویزا و تدارکات سفر و نشست­ ها، لازم است که اعضا تا پایان وقت اداری سه­ شنبه (۱۱  /۱۲ / ۹۴) ثبت نام به عمل آورند.

در صورت هرگونه پرسشی لطفاً با کارشناس مربوطه با ایمیل hatam53@gmail.comاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   و یا با شماره تلفن های ۸۵۷۳۲۳۸۴ – ۸۵۷۳۲۳۷۱ – ۸۵۷۳۲۳۷۴ تماس حاصل فرمایید.

همچنین ببینید

ایران و عراق همکاری های اقتصادی، فنی و ورزشی را گسترش می دهند

در دیدارهای امروز / یکشنبه / معاون وزیر صنایع، معادن و تجارت کشورمان با مقامات ...