خانه > صنعت

صنعت

بهمن, ۱۳۹۶

 • ۲۸ بهمن

  تولید خودرو در ایران با افزایش عمق داخلی‌سازی رقابتی می‌شود

  قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا گروه خودروسازی پژو- سیتروئن- دی اس (PSA) گفت: تولیدات این شرکت در ایران فقط در صورت افزایش درصد داخلی سازی، رقابتی می‌شود، اما اگر بخواهیم فقط مونتاژ قطعات و واردات را در دستور کار قرار دهیم، ایران جای رقابت نیست.

دی, ۱۳۹۶

آذر, ۱۳۹۶

آبان, ۱۳۹۶

 • ۲۷ آبان

  60درصد قطعات خودرویی مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود

  صادرات خودرو به بازارهای منطقه، بیش از هرچیز به عزم و اراده نیاز دارد

  عضو خانه صنعت و معدن استان تهران  با اشاره به توان بالای قطعه سازان ایرانی و تولید ۶۰ درصد قطعات خودرویی کشور در داخل، بر توفیق قطعه سازان ایرانی در همکاری و کار مشترک با خارجی ها و تامین خدمات مورد نیاز آنها اطمینان خاطر داد.

 • ۲۱ آبان

  تزریق ارزی برای ۳۲۶ کالا

  فهرست تعرفه کالاهای مشمول وام ارزی کوتاه‌مدت (سه ماهه) به ۳۲۶ قلم کالا رسید. براساس آخرین اطلاعیه وزارت صنعت، معدن و تجارت «استفاده از تسهیلات یاد شده با اولویت مواد اولیه وارداتی مورد نیاز واحدهای تولیدی و در صورت اخذ تاییدیه از این وزارتخانه امکان‌پذیر خواهد بود» که با توجه ...

شهریور, ۱۳۹۶

تیر, ۱۳۹۶

 • ۲۹ تیر

  افتتاحیه کلینیک پذیرش در بورس اوراق بهادار

  امر دشوار و زمان بر پذیرش شرکتها در بورس اوراق بهادار، خانه صنعت و معدن استان تهران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان را برآن داشت تا با همکاری شرکت بورس اوراق بهادار تهران جهت تسهیل سازی پذیرش شرکتها و ایجاد شرایط ...

 • ۲۴ تیر

  بزرگداشت روز صنعت و معدن استان تهران

  جایگاه صنعت ، معدن و تجارت در تولید ناخالص ملی در دستان صنعتگرانی است که با تمام وجود در این عرصه قدم گذاشته اند و تجلیل از تلاشگران عرصه تولید و اشتغالاز عواملی است که در رشد و شکوفایی اقتصاد تاثیرگذار می باشد.