خانه > صنعت

صنعت

مرداد, ۱۳۹۷

تیر, ۱۳۹۷

 • ۲۷ تیر

  ایجاد 360 هزار شغل با رشد 45 برابری سرانه پوشاک

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون سرانه مصرف پوشاک کشور فقط ۸۹ سنت است که اگر بتوانیم مطابق برنامه ریزی ها آن را به ۴۰ دلار افزایش دهیم، ۳۶۰ هزار شغل جدید ایجاد می شود.

اردیبهشت, ۱۳۹۷

 • ۱۶ اردیبهشت

  توسعه داخلی سازی، صادرات محور و رونق قطعه سازی خودرو در پسابرجام

  صنعت خودروسازی کشور با اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) جان تازه ای گرفته و با قراردادهای جدید پسابرجامی که توسعه داخلی سازی، صادرات محوری و رونق صنعت قطعه سازی در آنها گنجانده شده، شاهد حضور خودروهای جدید در سطح خیابان ها و جاده ها و تغییر تدریجی چهره ...

بهمن, ۱۳۹۶

 • ۲۸ بهمن

  تولید خودرو در ایران با افزایش عمق داخلی‌سازی رقابتی می‌شود

  قائم مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا گروه خودروسازی پژو- سیتروئن- دی اس (PSA) گفت: تولیدات این شرکت در ایران فقط در صورت افزایش درصد داخلی سازی، رقابتی می‌شود، اما اگر بخواهیم فقط مونتاژ قطعات و واردات را در دستور کار قرار دهیم، ایران جای رقابت نیست.

دی, ۱۳۹۶

آذر, ۱۳۹۶

آبان, ۱۳۹۶

 • ۲۷ آبان

  60درصد قطعات خودرویی مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود

  صادرات خودرو به بازارهای منطقه، بیش از هرچیز به عزم و اراده نیاز دارد

  عضو خانه صنعت و معدن استان تهران  با اشاره به توان بالای قطعه سازان ایرانی و تولید ۶۰ درصد قطعات خودرویی کشور در داخل، بر توفیق قطعه سازان ایرانی در همکاری و کار مشترک با خارجی ها و تامین خدمات مورد نیاز آنها اطمینان خاطر داد.

 • ۲۱ آبان

  تزریق ارزی برای ۳۲۶ کالا

  فهرست تعرفه کالاهای مشمول وام ارزی کوتاه‌مدت (سه ماهه) به ۳۲۶ قلم کالا رسید. براساس آخرین اطلاعیه وزارت صنعت، معدن و تجارت «استفاده از تسهیلات یاد شده با اولویت مواد اولیه وارداتی مورد نیاز واحدهای تولیدی و در صورت اخذ تاییدیه از این وزارتخانه امکان‌پذیر خواهد بود» که با توجه ...