خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

بهبود نرخ تکرار ضریب سرمایه / فرار مالیاتی بسیار سخت شده است

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران با بیان اینکه تحریم‌ها منجر به بهبود ضریب تکرار سرمایه در بخش تولید شده است، گفت: فرار مالیاتی بسیار سخت شده و این نوید مثبتی برای اقتصاد شفاف است.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: چرا گوشت ۵ دلاری ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود!؟

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ایران گفت: مشخص نیست چرا گوشتی که به قیمت کیلویی پنج دلار وارد می‌شود در نهایت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

ادامه نوشته »

گران‌فروشی کارخانه‌ها را گزارش کنید

رییس خانه صنعت و معدن تهران عرضه محصولات با قیمتی بالاتر از قیمت درج شده روی کالا را تخلف دانست و گفت: برخی از شرکت‌ها کالای تولید قدیم را با قیمت جدید به فروش می‌رسانند. اگر این تخلف به ما گزارش شود به آن رسیدگی می‌کنیم.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران مطرح کرد: بخش پنهان اقتصاد مالیات نمی‌دهد؛ فشار روی مولدها

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران متنوع نبودن درآمدهای مالیاتی و عدم پرداخت مالیات از سوی بخش‌های پنهان اقتصاد را از جمله مشکلات ساختار مالیاتی کشور عنوان کرد و گفت که این عوامل باعث شده به بخش‌های مولد و تولیدکنندگان فشار وارد شود.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: لزوم واگذاری مسئولیت به افراد متعهد و متخصص

سید محمدرضا مرتضوی در برنامه «رهیافت» رادیو اقتصاد افزود: لازمه رشد و ترقی در هر عرصه ای سپردن کار به کاردان است که این مهم در مکتب اسلام نیز بسیار تاکید شده است.

ادامه نوشته »

جلسه تودیع و معارفه سرکار خانم مهندس الماسی ، رئیس اداره صنایع غیر فلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران+ گزارش تصویری

 جلسه تودیع و معارفه خانم مهندس الماسی مورخ  ۹۷/۱۲/۲۷ ساعت ۱۴:۳۰ در محل سالن همایش سازمان صنعت و معدن و تجارت استان تهران با حضور جناب آقای مهندس صادقی ریاست سازمان و جناب آقای امیراحمدی نائب رییس خانه صنعت و معدن استان تهران و معاونین بخش های مختلف تشکیل گردید

ادامه نوشته »

گفتگوی تجارت‌نیوز با رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: صنعت در سال ۹۸ چه وضعیتی خواهد داشت؟ / بعید است دلار ارزان شود

طرح‌هاي غيركارشناسي در توليد

محمدرضا مرتضوی با بیان اینکه تصویر روشنی برای کاهش نرخ ارز وجود ندارد، عنوان کرد: بر خلاف اینکه عده‌ای معتقدند که سال آینده با تعدیل نیرو مواجه هستیم اما ما بر این باوریم که سال ۹۸ برخی بنگاه‌های صنعتی صادرات محور با جذب ۱٫۵ درصدی نیروی انسانی برخوردار هستند.خرداد ۹۸ ...

ادامه نوشته »

خودکفایی با بهره برداری از بزرگترین واحد تولید افزودنی های پیشرفته پتروشیمی

فاز توسعه شرکت فن آوران شیمی در زمینه تولید انواع استئارت های فلزی مورد نیاز صنعت پتروشیمی بزودی راه اندازی خواهد شد که همین امر موجب خودکفایی تولید افزودنی های پیشرفته پتروشیمی می شود.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: بزرگ ترین مشکل تولید، فقر مصرف کننده است

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: امروز بزرگ ترین مشکل ما فقیر شدن مصرف کنندگان ایرانی با سیاست‌های غلط اقتصادی و فشارهای خارجی است که به فقر واحدهای تولیدی می انجامد.

ادامه نوشته »