خانه > اخبار > اخبار خانه

اخبار خانه

رییس خانه صنعت ومعدن استان تهران: نان‌ها آب رفت

سید محمد رضا مرتضوی

رییس خانه صنعت ومعدن استان تهران با بیان این‌که کوچک کردن چانه توسط نانوایان نشان‌دهنده افزایش پنهانی قیمت نان است، تاکید کرد: نانوایان چاره‌ای جز این اقدام برای تامین هزینه‌های خود ندارند!

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت ومعدن استان تهران:تولید در توزیع گره خورد

درحال‌حاضر برخی از کارخانه‌ها با مشکل توزیع روبه‌رو شده‌اند چراکه ظرفی برای تولید و عرضه محصولات خود ندارند. در این شرایط عرضه انواع بطری و لوازم بسته‌بندی کم شده و تقاضا برای آن افزایش یافته است زیرا در این وضعیت اگر برخی تا دیروز برای یک هفته خود بطری تهیه ...

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران مطرح کرد: فساد اداری و بانکی تهدید کننده اقتصاد ایران

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران گفت: معتقدم تهدید بزرگ برای اقتصاد ایران، فساد،‌ ناکارآمدی و بزرگ شدن اندازه دولت و ربا و بهره نامتعارف بانکی است.‌

ادامه نوشته »

صنایع غذایی باید از سیاست قطع برق مستثنی شوند

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران و رئیس کانون صنایع غذایی ایران با تاکید بر اینکه باید صنایع غذایی از سیاست قطعی برق مستثنی شوند، نسبت به سلامت مواد اولیه صنعت غذا بر اثر قطعی برق در مرحله ساخت هشدار داد.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: کاهش ارزش پول ایران، طبیعی نیست

برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری دیشب با موضوع چالش‌ها و راهکار‌های حمایت از صنایع برگزار شد. مرتضوی در این برنامه گفت: سرمایه اجتماعی به عنوان موثرترین معیار در اقتصاد است و می تواند کمک کند که بفهمیم چگونه این نوسانات در یک شب ارزش پول کشور را کاهش می دهد.

ادامه نوشته »

رییس خانه صنعت و معدن استان تهران: باید از زندان تثبیت قیمت خارج شویم

بخش صنایع غذایی در کشور از جمله حوزه‌های بسیار مهم است که تاثیر مستقیم بر حوزه سلامت جامعه و صنعت کشاورزی دارد. تنوع بالای محصولات در این صنعت و گستردگی زیاد آن موجب می‌شود در بسیاری موارد منافع بخش‌های مختلف در این بخش در تعارض با یکدیگر قرار بگیرد.

ادامه نوشته »