خانه > اخبار > معدن

معدن

مهر, ۱۳۹۷

شهریور, ۱۳۹۷

 • ۲۶ شهریور

  مسیر توسعه پروژه‌های معدنی

  سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران،‌ توانسته با تلاش‌های چندساله و مداوم، جایگاه خود را به‌عنوان سازمانی خدمتگزار در توسعه کشور به منصه ظهور بگذارد و تثبیت کند. روز شنبه نیز در مجمع سالانه ایمیدرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت که همواره پشتیبان استراتژی و برنامه‌های ایمیدرو ...

 • ۱۹ شهریور

  رد پای پتروشیمی‌ها و معدنی‌ها در تخلفات ارزی

  در شرایطی که رییس جمهور اخیرا ” اقدام کسانی که ارز صادراتی خود را در اختیار سامانه نیما قرار نمی‌دهند، خیانت به کشور” تلقی کرد، رییس سازمان توسعه تجارت، نارضایتی رییس جمهور را از شرکت‌های عمده بزرگ و صادراتی عنوان و اعلام کرد: شرکت‌های عمده صادراتی در بخش پتروشیمی، محصولات ...

 • ۱۲ شهریور

  خواب زمستانی غول‌های معدنی با محدودیت واردات قطعات

  یک مقام مسئول گفت: عدم امکان ثبت سفارش برای واردات قطعات یدکی و تجهیزات موردنیاز ماشین‌آلات معدنی، زمینه زمین‌گیر شدن ماشین آلات و توقف تولید معادن را در پی دارد.

 • ۱۱ شهریور

  30 هزار میلیارد تومان در بخش معدن کشور سرمایه گذاری شده است

     معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو گفت: در سال های گذشته با مشارکت دولت و بخش خصوصی ۳۰ هزار میلیارد تومان در بخش معدن و صنایع معدنی کشور سرمایه گذاری شده است.

مرداد, ۱۳۹۷

 • ۲۷ مرداد

  صادرات معدن و صنایع معدنی در 4 ماه به 3.7 میلیارد دلار رسید

  ارزش صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی ایران در دوره چهار ماهه ۹۷ به رقم سه میلیارد و ۷۶۳ میلیون دلار رسید که با درنظر گرفتن هدف ۱۰ میلیارد دلاری برای این بخش تا پایان سال، بیش از ۳۷ درصد برنامه محقق شده است.

 • ۱۰ مرداد

  معدن کاران مناطق روستایی بیمه‌ نامه‌ اعتباری دریافت می کنند

   کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران اعلام کرد: برپایه تعامل با صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، معادن کوچک و متوسط می‌توانند با استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی در طرح اشتغال‌زایی پایدار روستایی و عشایری،از بیمه‌نامه‌های اعتباری این صندوق استفاده کنند.