خانه > اخبار > جهش تولید با مشارکت شرکت‌های معدنی محقق می‌شود

جهش تولید با مشارکت شرکت‌های معدنی محقق می‌شود

رئیس هیات عامل سازمان نوسازی و توسعه معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) خواستار مشارکت روزافزون شرکت‌های معدن و صنایع معدنی برای تحقق جهش تولید شد.

به نقل  از ایمیدرو، محمدرضا موثقی نیا در دیدار نوروزی با مدیران شرکت‌های معدنی، با اشاره به شعار سال گفت: اعلام شعار ” جهش تولید با مشارکت مردم” از سخنان و دغدغه‌های مقام معظم رهبری برای رفع چالش‌های اقتصاد و تولید است.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، با یادآوری اینکه بسیاری از طرح‌های بزرگ کشور مربوط به حوزه معدن و صنایع معدنی است، اظهار داشت، یکی از موثرترین بخش‌های اقتصادی کشور که توانایی ایجاد جهش در تولید دارد، حوزه معدن و صنایع معدنی است.

وی تاکید کرد: ارایه نظرات و نقد صاحبنظران و مدیران معدنی و صنایع معدنی گام نخست مشارکت در تحقق اهداف تولید است از این رو ایمیدرو آماده افزایش همکاری‌های متقابل در این زمینه است.

موثقی نیا ادامه داد: مجموعه اقدامات در بخش معدن و صنایع معدنی باید به‌گونه‌ای باشد که شاهد حضور حداکثری بخش خصوصی در تولید و توسعه باشیم که این امر بسیاری از چالش‌های فعلی را برطرف می‌سازد.

رئیس هیات عامل ایمیدرو افزود: تمامی تلاش مجموعه مدیران این بخش به نقش آفرینی بیشتر بخش خصوصی در مدیریت اقتصادی کشور می‌انجامد. وی تاکید کرد: معتقدم ظرفیت بالایی که حوزه معدن و صنایع معدنی در سرمایه‌گذاری، اشتغال، کارآفرینی و توسعه دارد، قادر است تا بخشی از موانع رشد تولید را برطرف کند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

کاهش قیمت خودروهای برقی با مشوق‌های وزارت صمت

مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صمت گفت: وزارت صمت مشوق‌هایی را برای توسعه خودروهای برقی ...