خانه > اخبار > معاون وزیر صمت خبر داد: ورود شرکت «مدیریت طرح‌های صنعتی» به حوزه‌های جدید اقتصادی

معاون وزیر صمت خبر داد: ورود شرکت «مدیریت طرح‌های صنعتی» به حوزه‌های جدید اقتصادی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ورود شرکت مدیریت طرح‌های صنعتی به حوزه های جدید صنعتی خبر داد و گفت: این امر در مسیر توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال و خلق ثروت ملی است.

به نقل از ایدرو، «بابک احمدی» در مراسم گرامیداشت پنجاه و سومین سالگرد تاسیس شرکت مدیریت طرح های صنعتی (IPMI) با اشاره به اینکه IPMI یکی از شرکت های با سابقه در حوزه اجرای طرح صنعتی در ایران به شمار می رود، اظهار داشت: شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران اگرچه از اواخر دهه ۷۰ شمسی درگیر پروژه های نفتی بوده است، اما این وجه تنها تخصص این شرکت محسوب نمی شود.

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) خاطرنشان‌کرد : شرکت IPMI با توجه به سابقه و ظرفیت خوب مهندسی اش، باید در دوره جدید فعالیت های خود در کنار پروژه های نفتی به حوزه های متنوع دیگر همچون انبوه سازی مسکن، احداث خطوط راه آهن و مترو، طرح های تغییر اقلیم و غیره ورود کند.

معاون وزیر صمت به امکان استفاده از توانمندی شرکت طرح های مدیریت صنعتی در اجرای طرح های ملی اشاره و ابراز امیدواری کرد: IPMI با ورود به حوزه های جدید همچنان در مسیر توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال و خلق ثروت ملی گام بردارد.

در این مراسم «وحید خاوئی» مدیرعامل شرکت IPMI در سخنانی کوتاه گزارشی از اقدامات و برنامه های این شرکت در سال ۱۴۰۳ ارائه کرد.

شرکت مدیریت طرح های صنعتی ایران (IPMI) از جمله شرکت های تابعه ایدرو است که در حوزه های اکتشاف و تولید، پروژه های پالایشگاهی، پتروشیمی، طرح های زیست محیطی، پروژه های صنایع معدنی و نیروگاهی فعالیت دارد.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

نمایشگاه معدن(اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی)،ماشین آلات و صنایع وابسته